Klubs „Interesantās tikšanās”

Gaļina Iļjušina – filozofijas un vēstures skolotāja, kluba „Interesantās tikšanās” vadītāja.

Pateicoties skolotājas centieniem, tiek paplašināts ģimnāzistu redzesloks – viņa aicina uz tikšanos ar skolēniem ievērojamus cilvēkus.

Pagājušajā (2012.) gadā skolēni tikās ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu un Latvijas televīzijas kanālu vadītājiem Andreju Mamikinu un Juriju Sokolovski.

Pedagoģe organizēja tikšanās arī ar uzņēmējiem Jeļenu Petuhovu un Anatoliju Romaņuku, kuri stāstīja par saviem pirmajiem soļiem biznesā un par to „kā kļūt par miljonāru”.

Mūsu skolas absolvents Deniss Dobrovoļskis, Latvijas armijas virsnieks, stāstīja ne tikai par Latvijas karavīru misiju Afganistānā, bet arī popularizēja militārās karjeras iespējas Latvijas armijā.

Šajā (2013.) gadā vecāko klašu skolēni tikās ar vēl vienu mūsu skolas absolventu Ļevu Joffi – ASV auditorfirmas darbinieku. Interesanti bija pārspriest ar viņu tēmu „Pirmie soļi karjerā”.

Ļoti aktuālo jautājumu „vai Latvijai nepieciešama pāreja uz vienoto Eiropas valūtu?” skolēni apsprieda ar Saeimas Ārlietu komisijas locekli Sergeju Potapkinu un Latvijā pazīstamo ekonomisti Jevgeniju Zaicevu.
Gaidām turpmākās tikšanās un jaunus iespaidus!

 Nils Ušakovs  Deniss Dobrovoļskis  Jevgenija Zaiceva