Mūsu skolēnu komanda konkursā

Kas ir žurnālists? Vai Jūs domājat, ka tā ir viena no profesijām? Darbs? Nē. Tas ir superspēks. Kur tas slēpjas? Patiesībā viss ir ļoti vienkārši: žurnālistam jāredz tālāk, jādzird labāk, vairāk jāiedziļinās, vairāk jāsaprot, jāmāk lasīt starp rindiņām un vienmēr jātrāpa desmitniekā. Jūs jautāsiet: ko var izdarīt ar šo superspēku? Daudz ko: palīdzēt cilvēkam nelaimē, neatstāt vienu ar savām problēmām vai arī palīdzēt ieraudzīt, cik brīnišķīga ir mūsu pasaule, vai likt padomāt, apstāties neprātīgajā dzīves ritmā, paskatīties uz tiem, kas blakus, vai vienkārši pārsteigt un sasmīdināt!

Mūsu skolas 9.-11.klašu skolēnu komanda nolēma pamēroties saviem žurnālistu  superspēkiem ar citām 34 Latvijas skolas avīžu komandām.
Gaidiet mūsu publikācijas par tēmu  - „Paaudze Z – alfabēta beigās” 24.aprīļa avīzē «Вести», lasiet mūsu komandas „Zobenzobu tīģeri” blogu konkursa mājas lapā (konkurs.vesti.lv) un, pats galvenais(!), no 14.maija balsojiet par mūsu materiālu šajā pašā saitē. Dalieties ar savu superspēku un mēs labprāt dalīsimies ar savējo.