Rīgas skolu sporta nominācija

30. maijā Bērnu un jauniešu centrā „Laimīte” notika Rīgas skolu sporta nominācijas pasākums, kurā sumināja galvaspilsētas izglītības iestāžu sporta organizatorus, galvaspilsētas labākās skolas par sasniegumiem Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās, kā arī pasniedza nomināciju „Par mūža ieguldījumu skolu sportā”.
Tika pasniegtas arī nominācijas: „Rīgas sportiskākā skola” un „Rīgas labākais skolu sporta organizators”, kā arī sveiktas skolas, kuras kopvērtējumā uzvarējušas Rīgas starpskolu sacensību spartakiādē.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments jau otro gadu pēc kārtas rīko izglītības iestāžu sporta nominācijas pasākumu, tādējādi izvērtējot skolu sporta organizatoru, skolotāju ieguldījumu sporta attīstībā, izglītības iestāžu sasniegumus starpskolu sacensībās, kā arī popularizējot sportiskākās skolas Rīgā.

Apbalvošanas pasākumā no mūsu skolas piedalījās sporta skolotājas Ilona Cigankova un Svetlana Loginova.
Mūsu skolas sasniegumi: „Labākās skolas 6.-7.klašu grupā” 3.vieta, „Labākās skolas 10.-12.klašu grupā” 3.vieta.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05