Par skolēnu pašpārvaldi

Skolēnu pašpārvalde, kuru vada Iļja Leiko, šajā mācību gadā kā prioritāti izvirzījusi labdarību. Oktobrī tika izveidota darba grupa no 10.klašu skolēniem, kas devās uz „Likteņdārzu” Koknesē.  Skolēni aktīvi darbojās teritorijas labiekārtošanas darbos, kā dāvanu no mūsu skolas iestādīja kociņu, kurš tika iegādāts par ģimnāzistu saziedotajiem līdzekļiem.

Decembrī tika noorganizēta dāvanu vākšana „Drosmes kastītē” Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas hematoonkoloģijas nodaļas pacientiem. Dāvaniņas bērniem tika izsniegtas kā veseļošanās veicināšanas balvas pēc smagām atveseļošanās procedūrām. Pašpārvaldes aktīvisti aktīvi piedalījās šajos svētkos, kuri, kā mēs ļoti ceram, kaut nedaudz mazos slimniekus iepriecināja viņu smagajā ikdienā.

Labdarība katram liek apzināties, ka dzīvē ne tikai jāņem, bet vēl svarīgāk ir iemācīties dod un dalīties. Vēl vairāk – palīdzot citiem, sāc just prieku un gandarījumu par paveikto.
Pavasarī skolēnu pašpārvalde plāno sniegt palīdzību Visu Svēto baznīcai, kuras vadītājs ir mūsu kristīgās ētikas skolotājs – Tēvs Makarijs.