Fotokonkurss “People using the media”

Erasmus+ projekta „Media, social networks and ICT: opportunities for learning”

Fotokonkurss “People using the media”
(Cilvēki, kas lieto medijus)


Lai pievērstu jauniešu uzmanību mediju lomai un tā ietekmei viņu ikdienā, kā arī, lai sekmētu kritisko domāšanu un prasmi orientēties saturiski piepildītā informācijas telpā, projekta ietvaros š.g. martā, aprīlī tika organizēts fotokonkurss “People using the media” (Cilvēki, kas lieto medijus).


Konkursam tika pieteikti 12 darbi, no kuriem trīs labākās fotogrāfijas tika nosūtītas projekta dalībskolu kopējai izstādei Zespol Szkol w Lekawicy, Polijā, kur projekta partnerskolu sanāksmes laikā no 25.aprīļa līdz 1.maijam, tika organizēta konkursa nākamā kārta. Šajā starptautiskajā izstādē piedalījās skolēnu darbi no Spānijas, Itālijas, Turcijas, Grieķijas, Polijas un Latvijas.
Esam gandarīti par mūsu skolēnu panākumiem – 1.vietu ieguva 10.b klases skolēna Alekseja Ivanova fotogrāfija "Evolution of the Media".

 Esam gandarīti par mūsu skolēnu panākumiem – 1.vietu ieguva 10.b klases skolēna Alekseja Ivanova fotogrāfija "Evolution of the Media".