„Izglītības iestāžu teritoriju apzaļumošana” konkurss

RZG klumba

Šajā mācību gadā mūsu ģimnāzijā, tāpat kā valstī, tika gaidīta Latvijas simtgades jubileja 2018.gadā, tāpēc ar prieku un entuziasmu ķērāmies pie lielā notikuma sagaidīšanas darbiem. Viena no mūsu jauniešu idejām, kuru atbalstīja arī Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, bija paveikt kādu skaistu un paliekošu vides labiekārtošanas darbu. Tas bija Jauniešu iniciatīvas projektu konkurss “Izglītības iestāžu teritoriju apzaļumošana”. Darbā iesaistījās viss ģimnāzijas kolektīvs, bet vadošo lomu uzņēmās Žanna Leitāne un radošās idejas realizēšanā palīdzēja Sanija Ķirsone.

Pedagogi kopā ar skolēniem, viņu vecākiem nolēma sapost un izrotāt mūsu skolas iekšējo pagalmu, jo tā ir vieta, kur notiek dažādi skolas pasākumi un aktivitātes, ko iespējams vērot ne tikai skolēniem, bet arī apkārtnes iedzīvotājiem. Kopīgais darbs projektēšanā un apzaļumošanā audzināja bērnos darba mīlestību, radīja lepnumu par vietu, kurā bērni dzīvo un mācās.

Mūsu ideju realizējām, izveidojot apaļu puķu dobi, kas simbolizē pulksteni- laika, panākumu, labo darbu, radošu ideju ritējumu. Mēs vēlējāmies, lai mūsu skolas pagalmā būtu rodams stūrītis, kurš atspoguļotu Latvijas dabas krāšņumu miniatūrā. Esam gandarīti par kopīgi paveikto – skaistumu mūsu ģimnāzijas pagalmā, kas veido pievilcīgu un mājīgāku skolas pagalmu.

 • DSCN4414
 • DSCN4449
 • DSCN4669
 • DSCN4670
 • DSCN4672
 • DSCN4675
 • DSCN4677
 • DSCN4678
 • DSCN4684
 • DSCN4733
 • DSCN4738
 • DSCN4740
 • DSCN4742
 • _7BK0483 (1)
 • _7BK0495