Sākumskolas olimpiāžu rezultāti

Angļu valodas olimpiāde 4.klasēs

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
Pokazejeva Anna  – 4.e Serovs Vladimirs – 4.a
Samoilovs Andrejs – 4.a
Rediko Darja – 4.e
Drozdoviča Ksenija – 4.d
Osepskaja Jekaterina – 4.e
Trasko Kirils – 4.a
Matvejeva Ksenija – 4.e
Goševs Georgijs – 4.a
Švarnoviča Anna – 4.b
Popova Sofija – 4.c
Naļimovs Kirils – 4.d

Krievu valodas olimpiāde 4.klasēs

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
Kirils Naļimovs – 4.d Ksenija Matvejeva – 4.e Marija Zemļinska – 4.c Olga Vitjuka – 4.c

Krievu valodas olimpiāde 1.klasēs

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
Vera Šavlovska – 1.a
Nika Mahonina – 1.b
Polina Fisunova – 1.d
Marija Tomofejeva – 1.d
Kira Selihova – 1.d
Taisija Pivņuka – 1.b
Katrīna Zvirbule – 1.b
Marats Mihailovs  - 1.c
Jaroslava Solovjeva – 1.c
Viktorija Prikule – 1.e
Darja Moškanova – 1.e
Romāns Moškanova – 1.e
Ralfs Popiks – 1.a
Veronika Surdalova – 1.a
Pavels Jarenko – 1.c
Arina Šandro – 1.c
Melina Karpova – 1.d
Daniils Anaško – 1.a
Nikola Tarvids – 1.b
Savva Sorokins – 1.c
Diāna Kuzņecova – 1.d
Iļja Šišovs – 1.e

Matemātikas olimpiāde 1.klasēs

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
Polina Fisunova – 1.d
Darja Moškanova – 1.e
Leonīds Kostučenko – 1.d
 Mihails Molotkovs – 1.c
Iļja Šišovs – 1.e
Katrīne Zvirbule – 1.b
 Kira Selihova – 1.d
Artemijs Judins – 1.b
Ralfs Popiks – 1.a
Nika Mahoņina – 1.b
 Romāns Dumešs – 1.e
Andrejs Kušta – 1.e

Krievu valodas olimpiāde 2.klasēs

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
Maksjura Filips – 2.c
Teljukeviča Marina – 2.c
Bujanova Anna – 2.c
Bavtrukeviča Jeļizaveta – 2.c
Keziks Dāvids – 2.d
Vaitkeviča Ļubova – 2.a
Koževņikova Jeļizaveta – 2.d
Lāce Una – 2.a
Farbtuhs Leonīds – 2.a
Dorofejeva Irīna – 2.b
Poļjuhoviča Anastasija – 2.a
Pastuščika Ksenija – 2.a
Klyatsova Sofija – 2.d
Plinere Sofija – 2.e
Praļa Vadims – 2.c
Markovs Kirills – 2.e
Selezņevs Vladimirs – 2.d
Ņemceva Darja – 2.b

Matemātikas olimpiāde 2.klasēs

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
Voitkeviča Ļubova – 2.a
Farbtuhs Leonīds – 2.a
Lotocka Marija – 2.d
Markovs Kirils – 2.e
Lohmatova Veronika – 2.c
Plinere Sofija – 2.e
Lāce Una – 2.a Bujanova Anna – 2.c
Tverjanovičs-Boris Markuss -2.c
Seleznevs Vladimirs – 2.d
Keziks Dāvids – 2.d
Meclere Daniela – 2.e

Latviešu valodas olimpiāde 2.klasēs

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
Nikoleta Cālīte – 2.b Rihards Hitrovs – 2.c
Filips Maksjura – 2.c
Vadims Praļa – 2.c
Vladimirs Seļezņovs – 2.d
Anna Bujanova – 2.c
Daniela Meclere – 2.e
Anastasija Vorobjova – 2.d
Kirils Markovs – 2.e
Markuss Tverjanovičs-Boris – 2.c
Nikita Ivašinņikovs – 2.d
Una Lāce – 2.a

Krievu valodas olimpiāde 3.klasēs

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
 Minajevs Ivans – 3.b  Gorodņickis Roberts – 3.c  Percovs Iļja – 3.d  Beinars Daniels – 3.c

 Matemātikas olimpiāde 3.klasēs

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
Bondare Ksenija – 3.b Dergačovs Vladislavs – 3.a Šavlajs Konstantīns – 3.d Jelizaveta Pjatecka – 3.b

Latviešu valodas olimpiāde 3.klasēs

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
Ernests Laganovskis – 3.c
Jekaterina Saprikina – 3.a
Aļika Vodņeva – 3.b
Marija Kirilova – 3.b
Jelizaveta Pjatecka – 3.b
Kirzika Aleksandra – 3.d
Šavlajs Konstantīns – 3.d
Dergačovs Vladislavs – 3.a
Strogonovs Vladislavs – 3.c
Alise Bogačova – 3.b
Ņikiforovs Vladislavs – 3.b

Apsveicam dalībniekus un uzvarētājus!