Sākumskolas olimpiāžu rezultāti 2014./2015.m.g.

Skatīt olimpiāžu rezultātus:

  • „Emu-ātrs”;
  • „Emu-drošs”; 
  • „Emu-speciālists”; 
  • Tik vai...Cik?; 
  • Pilsētas olimpiādes 


Zinātniski pētnieciskie darbi sākumskolā (4.klasēs)

1.vieta 2.vieta 3.vieta Atzinība
4.b Kromāns Edvards 4.b Bondare Ksenija 4.d Percovs Iļja 4.c Kostjučenko Jevgenijs
4.b Zarudņeva Darja 4.b Grebņevs Bogdans 4.c Stankova Diana    
4.b Pjatecka Jeļizaveta            
4.d Solnceva Polina            

Paldies skolotājiem O. Panashenko,  J. Ivaņenko un V. Kruļikovskai par skolēnu sagatavošanu olimpiādēm!

Skolas olimpiāde angļu valodā 3. klasēs

1.vieta 2.vieta 3.vieta Atzinība
3.c Maksjura Filips 3.c Mironova Anastasija 3.a Farbtuhs Leonīds 3.a Lāce Una
    3.d Kindzulis Ņikita     3.b Borodkina Ņina
    3.a Shin Theodore Son     3.e Afromejeva Valērija

Paldies skolotājiem S. Kardis un J. Juršinai par skolēnu sagatavošanu olimpiādēm!


Skolas olimpiāde angļu valodā 4. klasēs

1.vieta 2.vieta 3.vieta Atzinība
4.b Bogačova Alise 4.c Golovaškina Alise 4.b Pjatecka Jeļizaveta 4.c Gorodņickis Roberts

Paldies skolotājiem S. Caunei un V. Lomakinai  par skolēnu sagatavošanu olimpiādēm!

Tālāk >> 

Skolas olimpiāde matemātikā 1. klašu skolēniem

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
1.d Kazina Dana 1.b Žadjko Arturs 1.d Ondzule Amelija    
1.d Zemļinskis Aleksandrs 1.a Voloho Jegors 1.d Peškova Aleksandra    
1.c Denisova Jeļizaveta 1.a Isačenko Veronika 1.b Balashova Darja    
1.b Gazukins Vladislavs            
1.a Ļihtarjovs Ruslans            
1.c Savčuka Elīna            

Paldies skolotājiem N. Mihailovai, T. Meškovai, I. Jegorovai, G. Jerjominai par skolēnu sagatavošanu olimpiādēm!


Skolas olimpiāde matemātikā 2. klašu skolēniem

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
2.c Molotkovs Mihails 2.d Timofejeva Marija 2.d Fisunova Polina  2.b  Judins Artemijs
    2.a Šavlovska Vera     2.b   Zvirbule Katrīna
    2.d Seļihova Kira     2.c   Mihailovs Marats
            2.e   Dumešs Romans
            2.a   Voskobojeva Anastasija

Paldies skolotājiem N. Mihailovai, J. Serdjukovai, N. Minajevai, V. Sapogovai par skolēnu sagatavošanu olimpiādēm!


Skolas olimpiāde matemātikā 3. klašu skolēniem

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
3.a Farbtuhs Leonīds 3.a Lāce Una 3.d Keziks Davids  3.c  Maksjura Filips
3.c Bovtrukeviča Jeļizaveta 3.a Vaitkeviča Ļubova 3.c Bujanova Anna  3.b  Dorofejeva Irina
3.d Kupčus Daniils 3.a Poļuhoviča Anastasija 3.e Markovs Kirils  3.d  Seļezņovs Vladimirs

Paldies skolotājiem T. Meškovai, T. Aļeņinai, M. Gračovai, J. Isjko, V. Zavarujevai par skolēnu sagatavošanu olimpiādēm!


Skolas olimpiāde matemātikā 4. klašu skolēniem

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
 4.d  Šavlajs Konstantīns 4.d   Moisejevs Artjoms 4.c   Golovaškina Alise 4.a   Budilovičs Renāts
    4.a   Saprikina Jekaterīna        

Paldies skolotājiem O. Panashenko, Ļ. Korņilovai, J. Ivaņenko, V. Kruļikovskai par skolēnu sagatavošanu olimpiādēm!


Skolas olimpiāde latviešu valodā 1. klašu skolēniem

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
1.c Elīna Savčuka 1.a Veronika Isačenko 1.a Jegors Voloho 1.a Daniils Dunda
    1.c Nikola Žinkeviča 1.c Ričards Millers 1.d Eva Rotbarte
    1.c Erofejs Markovs 1.d Amelija Ondzule 1.b Darja Balašova
    1.d Amālija Smagina 1.d Dana Kazina 1.c Niks Nikita Silickis
    1.a Polina Kostrova 1.b Valerija Andrejeva 1.a Ruslans Lihtarjovs

Skolas olimpiāde krievu valodā (1.klases)

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
1.c E.Savčuka 1.b J.Žuikovs 1.d A.Peškova 1.b V.Andrejeva
1.b D.Barashova     1.c L.Balašova 1.b V.Gazukins

Paldies skolotājiem I. Poļakai, A. Stojanovai, K. Kirilovai, J. Martjanovai par skolēnu sagatavošanu olimpiādēm! 


Skolas olimpiāde krievu valodā (2.klases) 

1.variants 2.variants 3.variants 4.variants
 2.e  R.Dumešs  2.b  K.Zvirbule  2.a  D.Anaško  2.b  R.Dūdelis
 2.d  K.Seļihova  2.e  D.Moškanova  2.a  A.Voskobojeva  2.a  V.Šavlovska
 2.d  P.Fisunova            

Pilsētas atklātais konkurss krievu valodā 

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
     2.a  R.Popiks  2.e  R.Dumešs    
         2.b  R.Dūdelis    
         2.d  K.Selihova    
         2.d  M.Timofejeva    

Skolas olimpiāde krievu valodā (3.klases) 

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
 3.a  L.Farbtuhs  3.b  N.Borodkina  3.c  J.Bovtrukeviča  3.a  A.Poļuhoviča
     3.c  F.Maksjura  3.e  K.Markovs  3.a  D.Laizāne

Skolas olimpiāde krievu valodā (4.klases) 

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
 4.b  B.Grebņevs  4.c  A.Golovaškina  4.a  R.Budilovičs  4.d  D.J.Šnevele
     4.d  V.Piļugina        

Paldies skolotājiem O. Panashenko, J. Ivaņenko, V. Kruļikovskai, Ļ. Korņilovai par skolēnu sagatavošanu olimpiādēm!