Sākumskolas sasniegumi 2015./2016.m.g.

12.aprīlī apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 4.klašu Zinātniski pētniecisko darbu uzvarētājus:

4.d – Vorobjova Anastasija - 1.vieta
4.e – Plinere Sofija - 2.vieta
4.a – Šellers jevgenijs - 2.vieta
4.d – Maslova Marija - 2.vieta
4.c – Ļebedevs Milans - 3.vieta
4.a – Farbtuhs Leons - 3.vieta
4.a – Lāce Una - 3.vieta
4.b – Krugļikova Anastasija – atzinība
4.e – Markovs Kirils – atzinība
4.c – Lohmanova veronika – atzinība
4.d – Kupčus Daniils - atzinība 


12. aprīlī apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 1.klašu latviešu valodas Skolas olimpiādes uzvarētājus:

1.d – Trofimovs Iļja – 1.vieta
1.b – Kirilova Aleksandra - 1.vieta
1.d – Karbone Viktorija - 2.vieta
1.c – Ivanova Olesja - 2.vieta
1.b – Aleksejevs Aleksandrs - 3.vieta
1.a – Vorožbita Viktorija - 3.vieta
1.a – Sumrovs Andrejs – atzinība
1.c – Staverskis Aleksejs – atzinība
1.d - Daleckis Dmitrijs - atzinība 


8.aprīlī apsveicam konkursa “Krievu valoda – mana dzimtā valoda” 3.- 4. klašu
uzvarētājus :

3.a – Anaško Daniils – 2.vieta
3.d – Seļihova Kira - 2.vieta
4.b – Borodkina Ņina - 3.vieta 


6. aprīlī apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 3.klašu matemātikas olimpiādes uzvarētājus :

3.a – Anaško Daniils – 1.vieta
3.a – Šavlovska Vera - 1.vieta
3.b – Mahoņina Nika - 1.vieta
3.e – Dumešs Romans - 1.vieta
3.e – Moškanova Darja - 2.vieta
3.d – Seļihova Kira - 2.vieta
3.d – Fisunova Poļina - 2.vieta
3.d – Timofejeva Marija - 2.vieta
3.a – Voskobojeva Anastasija - 3.vieta
3.a – Popiks Ralfs - 3.vieta
3.b – Judins Artemijs - 3.vieta
3.e – Kušta Andrejs - 3.vieta
3.c – Mihailovs Marats - 3.vieta
3.d – Kostjučenko Leonids - 3.vieta
3.c – Molotkovs Mihails - 3.vieta
3.b – Tarvide Nikole – atzinība
3.d – Karpova Meļina - atzinība


Apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 2.klašu matemātikas olimpiādes uzvarētājus :

2.b – Gazukins Vladislavs - 1.vieta
2.c – Savčuka Elīna - 1.vieta
2.b – Kožemjako Artjoms - 2.vieta
2.c – Denisova Jelizaveta - 2.vieta
2.c – Demidjonoks Mihails - 2.vieta
2.d – Aimpure Sofi - 2.vieta
2.d – Zemļinskis Aleksandrs - 2.vieta
2.b – Žadjko Artūrs - 3.vieta
2.a – Isačenko Veronika – atzinība
2.d – Kovaļovs Antons - atzinība 


30.martā apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 3.klašu krievu valodas olimpiādes uzvarētājus :

3.d – Seļihova Kira – 1.vieta
3.e – Moškanova Darja –2.vieta
3.e – Osanova Marija - 2.vieta
3.b – Mahoņina Nika - 2.vieta
3.d – Fisunova Poļina - 2.vieta
3.a – Šavlovska Vera - 2.vieta
3.a – Anaško Daniils - 2.vieta
3.a – Popiks Ralfs - 3.vieta
3.e – Dumešs Romans - 3.vieta
3.a – Surdalova Veronika - 3.vieta
3.b – Dūdelis Roberts - 3.vieta
3.c – Solovjova Jaroslava - 3.vieta
3.b – Zvirbule Katrina – atzinība
3.c – Molotkovs Mihails – atzinība
3.e – Jefimova Anna - atzinība

 


24.martā apsveicam konkursa “Ķengurs-2016” 2.- 4. klašu uzvarētājus :

2.b – Kožemjako Artemijs – 1.vieta
2.c – Denisova Jeļizaveta - 1.vieta
3.c – Mihailovs Marats - 1.vieta
4.c – Maksjura Filips - 1.vieta

Kožemjako Artemijs, Denisova Jeļizaveta un Mihailovs Marats ir 20 labāko matemātiķu Latvijā sarakstā! 

 

 


22.martā apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas Vizuālās mākslas olimpiādes 1.klašu uzvarētājus: 

1.c –Saltiņuka Anastasija – 1.vieta
1.c - Staverskis Aleksejs – 1.vieta
1.d – Krepkovska Arina – 2.vieta
1.d – Alfjorova Anastasija – 2.vieta
1.b – Guseva Valērija – 3.vieta
1.a – Saļuka Alisa – 3.vieta

 


30.martā apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 4.klašu latviešu valodas olimpiādes uzvarētājus :

4.c – Hitrovs Rihards– 1.vieta
4.c – Teļukeviča Marina- 2.vieta
4.e – Plinere Sofija- 2.vieta
4.c – Bujanova Anna - 2.vieta
4.e – Rudņicka Darja – 3.vieta
4.d – Ivašiņņikovs Ņikita – 3.vieta
4.b – Borodkina Ņina – 3.vieta
4.d – Šneidere Alise – 3. Vieta
4.e – Meclere Daniela - atzinība


Apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 1.-4.klašu „ЭРУДИТ-СПЕЦИАЛИСТ” konkursa uzvarētājus

1.klases matemātika

1.b – Gedroviča Agata – 1.vieta
1.c – Stavro Darina – 1.vieta

2.klases matemātika

2.a – Isačenko Veronika – 1.vieta
2.c – Demideņuks Mihails – 1.vieta
2.c – Savčuka Elīna – 1.vieta

2.klases  angļu valoda
2.d – Aišpute Sofi – 2.vieta
2.c – Savčuka Elīna – 2.vieta

3.klases angļu valoda

3.e – Dumešs Romāns – 1.vieta
3.b – Pivņuka Taisija – 2.vieta
3.c – Saveļjevs Maksims - 3.vieta
3.e – Pridaņņikovs Aleksandrs - 4.vieta

4.klases literārā lasīšana
4.a – Aleksejevs Deniss - 1.vieta
4.c – Lohmanova Veronika - 1.vieta
4.c – Teļukeviča Marina - 1.vieta
4.c – Vandiša Marianna - 4.vieta
4.c – Maksjura Filips - 4.vieta 


2016.gada 4.martā - Skatuves runas un literāro uzdevumu konkurss Rīgā

3.d klases skolniece - Fisunovu Polinu -2.pakāpes diploms

Apsveicam skolotājas Irēnu Kravali un Valentīnu Sapogovu! 


decembrī apsveicam Skolēnu skatuves runas konkursa, kuru organizēja Mārupes vidusskola, uzvarētājus:

3.e - Anna Jefimova - 1.vieta
1.c - Darina Veronika Stavro – 2.vieta
1.b – Aleksandra Kirilova – 3.vieta
3.a – Vera Šavlovska – 3.vieta 
4.d – Alise Šneidere – Atzinība


26.februārī apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 4.klašu uzvarētājus angļu valodas skolas olimpiādē:

4.e – Tomaševskis Milans – 1.vieta
4.a – Krotikovs Aleksandrs - 1.vieta
4.a – Shin Theodore Son - 1.vieta
4.c – Praļa Vadims - 2.vieta
4.e – Rudnicka Darja - 3.vieta
4.c – Maksjura Filips - 3.vieta
4.b – Ņemceva Darja - 3.vieta 


3.martā apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 3.klašu uzvarētājus angļu valodas skolas olimpiādē:

3.e – Dumešs Romāns – 1.vieta
3.d – Makovejs Kirils - 2.vieta
3.d – Seļihova Kira - 3.vieta
3.c – Šandro Ariana - 3.vieta
3.c – Jarenko Pavels - atzinība


20.februārī apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 2., 4..klašu uzvarētājus Rīgas 40.vidusskolas 2.atklātajā konkursā krievu (dzimtā) valodā

4.b – Borodkina Nina – 2.vieta
2.a – Isačenko Veronika – 3.vieta
4.c – Maksjura Filips – 3. Vieta
2.d – Peškova Aleksandra – atzinība
2.b – Kožemjako Artemijs – atzinība
2.d – Smagina Amālija – atzinība
2.b – Gazukins Vladislavs – atzinība
2.d – Zemļinskis Aleksandrs – atzinība
4.c – Mironova Anastasija – atzinība
4.d – Koževņikova Jeļizaveta – atzinība
4.c – Teļukeviča Marina - atzinība