Sākumskolas sasniegumi 2016./2017.m.g.

 3.klašu latviešu valodas olimpiāde

 1.vieta
Elīna Savčuka 3.c
Polina Kostrova 3.a 

2.vieta
Sofija Poltoraka 3.b

3. vieta
Jegors Žuikovs 3.b

Atzinība
Eva Rotbarte 3.d
Romāns Sakovskis 3.d
Liza Zavadska 3.d
Ruslans Lihtarjovs 3.a

Paldies skolotājām I. Poļakai, L. Skurjatei, K. Kirilovai, J. Martjanovai 


2.klašu latviešu valodas olimpiāde

 1. vieta

Iļja Trofimovs 2.d
Viktorija karbone 2.d 

2.vieta
Aleksandrs Aleksejevs 2.b
Aleksandra Kirilova 2.b
Darja Lameko 2.c 

3. vieta
Olesja Ivanova 2.c 

Atzinība
Nellija Cimbule 2.a 

Paldies skolotājām L. Skurjatei, L. Mickevičai, N. Jakovelei 


4.klašu pētniecisko darbu konkurss

1.Vieta
Ariana Šandro 4.c
Sergejs Orlovs 4.d

2.Vieta
Maksims Jeligulašvili 4.b
Aleksandrs Ļašenko 4.b
Sava Sorokins 4.c

3.Vieta
Vera Šavlovska 4.a
Anastasija Lopatenoka 4.e

4.Vieta
Feodors Mirskis 4.b
Aleksandra Kovaļova 4.d

Paldies skolotājām N. Minajevai, V. Sapogovai, N. Mihailovai, T. Aļeņinai, J. Serdjukovai


Matemātikas konkursa “ Ķengurs-2017” rezultāti

1.vieta
Mihails Pritkovs 2.a
Aleksandra Kirilova 2.b
Elīna Savčuka 3.c
Romans Dumešs 4.e

2.vieta
Artemijs Kožemjako 3.b
Arturs Žadjko 3.b
Mihails Molotkovs 4.c

3.vieta
Andrejs Sumrovs 2.a
Aleksandra Osepska 2.b
Vera Šavlovska 4.a

4.vieta
Jelizaveta Denisova 3.c
Artjoms Semjonovs 3.d
Katrīna Zvirbule 4.b
Nika Mahonina 4.b 


Skolas olimpiāde latviešu valodā 4. Klasēs

1.vieta 

Vera Šavlovska 4.a

2.vieta

Sofija Saprikina 4.a 
Polina Fisunova 4.d 

3.vieta
Nikola Tarvide 4.b 
Arina Šandro 4.c 

Atzinība
Viktorija Prikule 4.e 
Romans Dumešs 4.e 
Katrīna Zvirbule 4.b 
Ralfs Popiks 4.a
Katrīna Ivanova 4.e
 


Paldies skolotājām I. Kravalei, I. Poļakai, K. Kirilovai 


Skolas olimpiāde krievu valodā 2. Klasēs

1.vieta
Darja Lameko 2.c 

2.vieta
Oļesja Ivanova 2.c
Viktorija Karbone 2.d 

3.vieta
Anastasija Saltiņuka 2.c 
Milana Šnurova 2.c 

Atzinība
Aleksandrs Aleksejevs 2.b 

Paldies skolotājām J. Ivaņenko, V. Kruļikovskai, O.Panašenko


EMU  - speciālists (matemātika)

1. klases

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
Grigorijs Gridņevs 1.d Jeļena Grebņeva  1.d Vladislavs Cvetkovs 1.b Jaroslava Ponomarenko 1.a
Aleksejs  Semjonovs 1.b
1.vieta reģionā
  Uļjana Šolina 1.c Ilana Marhele 1.d
      Matvejs Voikovs 1.a
      Artemijs Grigorjevs 1.b

2. klases

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
Andrejs Sumrovs 2.a Anastasija Najdenko 2.c Aleksandrs Aleksejevs 2.b Artjoms Nikolajevs 2.b
Viktorija Karbone 2.d
1.vieta reģionā
Anastasija Saltiņuk 2.c   Aleksandra Kirilova 2.b
  Mihails Pritkovs 2.a    

 3. klases

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta

Jeļizaveta Denisova 3.c
1.vieta reģionā

Mihails Demidenoks 3.c
2.vieta reģionā
Elīna Savčuka 3.c
3.vieta reģionā
Amālija Skuteļska 3.a
      Artjoms Semjonovs 3.d
      Erofejs Markovs 3.c 

 4.klase

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
Marats Mihailovs 4.c
1.vieta reģionā
Mihails Molotkovs 4.c
4.vieta reģionā
Aleksandrs Pridannikovs 4.e Polina Fisunova 4.d
Anastasija Voskobojeva 4.a
2.vieta reģionā
Kira Seļihova 4.d    

 Nika Mahonina 4.b
3.vieta reģionā

Darja Moškanova 4.e    
  Alisa Pavļučenko 4.b    
  Daniils Anaško 4.a    
  Katrīna Zvirbule 4.b    

EMU – speciālists (literatūra) 4.klases 

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
 Daniils Anaško 4.a
1.vieta reģionā
Kira Seļihova 4.d  Pavels Jarenko 4.c  Alisa Donskaja 4.a 
Nikola Tarvida 4.b 
1.vieta reģionā
Marija Timofejeva 4.d  Maksims Homenko 4.e   Anastasija Kurcadze 4.c
 Romāns Dumešs 4.e
1.vieta reģionā
Ralfs Popiks 4.a    Anna Ulanova 4.d 

 Elizabete Brennesele 4.c
1.vieta reģionā

Sofija Saprikina 4.a    Staņislavs Ribnikovs 4.e 
Jaroslava Solovjova 4.c
1.vieta reģionā
Polina Fisunova 4.d   Nika Mahonina 4.b
Ariana Šandro 4.c
1.vieta reģionā
Mihails Molotkovs 4.b   Vera Šavlovska 4.a
Eva Gavriša 4.c Aleksandra Kovaļova 4.d   Alisa Pavļučenko 4.b
  Savelijs Sorokins 4.c   Katrīna Zvirbule 4.b

 EMU –speciālists (angļu valoda) 3.klases 

1.vieta 2.vieta 3.vieta 4.vieta
Sofi Aišpure 3.d
1.vieta reģionā
Veronika Isačenko 3.a Dana Kazina 3.d Sofija Poltoraka 3.b
    Artemijs Kožemjako 3.b Jegors Voloho 3.a
    Elīna Savčuka 3.c  

  


Rīgas 89.vidusskolas krievu valodas (dzimtas) pilsētas konkurss

P. Fisunova 4.d – 2. vieta

V. Isačenko 3.a – 3.vieta

E. Savčuka 3.c – 3.vieta

R. Dudelis. 4.b - atzinība 


Skolas olimpiāde krievu valodā ( 3. klašu skolēniem)

1. vieta

Aleksandra Peškova 3.d
Darina Balashova 3.b

2. vieta

Artemija Kožemjako 3.b
Jelizaveta Denisova 3.c

3. vieta

Daniils Dunda 3.a
Jegors Terentjevs 3.c

Atzinība

Jegors Žuikovs 3.b
Veronika Isačenko 3.a
Dana Kazina 3.d
Antons Kovaļovs 3.d

 Paldies skolotājām O. Panašenko, JI. Jegorovai, V. Sapogovai, G. Jerjominai 


Skolas matemātikas olimpiāde 2. klašu skolēniem

1. vieta - Romāns Švecovs 2.c

2. vieta
Aleksandra Kirilova 2.b
Aleksandrs Kārkliņš 2.c
Anastasija Naidenko 2.c

3. vieta
Jegors Trufanovs 2.c
Taisija Prudčenko 2.d

Paldies skolotājām O. Panašenko, J. Ivaņenko, V. Krulikovskai, L. Korņilovai


 Angļu valodas olimpiāde 3. klašu skolēniem


1.vieta – Sofi Nikola Aišpure 3.d

2. vieta - Elīna Savčuka 3.c

3. vieta – Jegors Konevega 3.c

Paldies skolotājām A. Savickai un J. Urbanei-Orbanei 


Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 4. Klašu angļu valodas olimpiādes rezultāti

1.vieta - Romans Dumešs 4.e

2. vieta - Marija Osanova 4.e

3. vieta - Vera šavlovska 4.a ; Eva Gavriša – 4.c ; Sergejs Orlovs – 4.d

Atzinība - Katrina Zvirbule – 4.b ; Polina Fisunova – 4.d ; Kirills Makovejs -4.d 


Paldies skolotājām S. Caunei un V. Lomakinai


Rīgas 40.vidusskolas 3. atklātais konkurss krievu valodā 2., 4. klasei


1.vieta – Polina Fisunova – 4.d

2.vieta –Roberts Dudelis – 4.b

3.vieta – Eva Gavriša – 4.c un Romans Dumešs – 4.a

atzinība – Vera Šavlovska – 4.a, Kira Selihova – 4.d, Daniils Anaško – 4.a

Paldies skolotājām Valentinai Sapogovai, Nataļjai Mihailovai, Nataļjai Minajevai, Jeļenai Serdjukovai. 


Vizuālās mākslas olimpiāde 1. klašu skolēniem

1.vieta

Aksenija Golicina 1.c
Darja Sidorova 1.b

2.vieta

Svetlana Bujanova 1.b
Ruslana Nilova 1.a
Viktorija Izumovska 1.c

3.vieta

Evelina Ivanovska 1.c
Milana Belabko 1.a
Uljana Šolina 1.c
Artūrs Tarvids 1.d

Paldies skolotājām T. Meškovai, T. Aļeninai, V. Tomaševskai, J. Isjko.


KRIEVU LĀCĪTIS – 2016

2. klases uzvarētāji

1. vieta - Anastasija Naidenko 2.c
2.vieta - Darja Lameko 2.c
3.vieta - Oļesja Ivanova 2.c
4.vieta - Valērija Guseva 2.b

 

3. klases uzvarētāji

1. vieta - Elīna Savčuka 3.c
2.vieta – Aleksandrs Zemlinskis 3.d
3.vieta – Veronika Isačenko 3.a
4.vieta - Jeļizaveta Denisova 3.c

4. klases uzvarētāji

1. vieta - Vera Šavlovska 4.a (3. vieta rajonā, 4.vieta – reģionā)
2.vieta – Daniils Anaško 4.a
3.vieta - Darja Moškanova 4.e
4.vieta - Kira Selihova 4.d  


Apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas Skolas glītrakstīšanas konkursa 2. klašu uzvarētājus:

1. Darja Lameko – 2.c
2. Aleksejs Staverskis – 2.c
3. Amina Alysheva – 2.b


 Apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas Skolas glītrakstīšanas konkursa 3. klašu uzvarētājus:

1. Elīna Savčuka – 3.c
2. Anna Buivide – 3.d
3. Valerija Belinska – 3.b
4. Anna Samete – 3.d
5. Kristiāns Bobiļevs – 3.b
6. Maksims Buševs – 3.a


 Apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas Skolas glītrakstīšanas konkursa 4. klašu uzvarētājus:

1. Marija Čikuna – 4.d
2. Maksims Jeligulašvili – 4.b
3. Maksims Paņuškins – 4.d
4. Anna Ulānova – 4.d
5. Viktorija Prikule – 4.e
6. Daniils Anaško – 4.a
7. Anastasija Kurcadze – 4.c


 Apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas Konkursa “ЭМУ” 1. klašu reģionālus dalībniekus:

Ātrais raunds:

1.vieta - Grebņeva Jeļena – 1.d
2.vieta – Cvetkovs Vladislavs – 1.b
3.vieta – Šolina Uļjana – 1.c

Drošs:

2.vieta – Cvetkovs Vladislavs – 1.b


 Apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas Konkursa “ЭМУ” 2. klašu reģionālus dalībniekus:

Ātrais raunds:

3.vieta – Ivanova Olesja – 2.c
3.vieta – Saltiņuka Anastasija – 2.c


 Apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas Konkursa “ЭМУ” 3. klašu reģionālus dalībniekus:

Drošs:

2.vieta – Isačenko Veronika – 3.a
4.vieta – Kožemjako Artemijs – 3.b


 Apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas Konkursa “ЭМУ” 4. klašu reģionālus dalībniekus:

Ātrais raunds:

1.vieta – Moškanova Darja – 4.e
1.vieta – Dumešs Romāns – 4.e
3.vieta – Anaško Daniils – 4.a
4.vieta – Fisunova Polina – 4.d

Drošs:

1.vieta – Anaško Daniils – 4.a
2.vieta – Kostjučenko Leonids – 4.d
4.vieta - Dumešs Romāns – 4.e
4.vieta – Šandro Ariana – 4.c


 Apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas Karjeras pēcpusdienas “PROFESIJU SĪRUPS” 13.10.2016. 4.e klases dalībniekus:

1.Viktorija Prikule un māte Jana
2.Romans Dumešs
3.Maksims Homenko
4.Katrina Ivanova
5.Anna Jefimova
6.Jurate Bušinska

Kā arī apsveicam viņu pedagogus Irēnu Kravali un Kseniju Kirilovu. 


Apsveicam Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārtas dalībniekus:

1.klase – Aksenija Goļicina
2.klase – Anastasija Alfjorova
4.klase – Poļina Fisunova

Kā arī apsveicam viņu pedagogus Natāliju Jakoveli, Viktoriju Tomaševsku, Irēnu Kravali, Valentīnu Sapogovu. 


Apsveicam Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 3.kārtas dalībniekus:

1.klase – Aksenija Goļicina
4.klase – Poļina Fisunova

Kā arī apsveicam viņu pedagogus Natāliju Jakoveli, Viktoriju Tomaševsku, Irēnu Kravali, Valentīnu Sapogovu. 


4.novembrī apsveicam Rīgas 88.vidusskolas mazākumtautību skolu 3.-4.klašu skolēnu latviešu valodas atklātā konkursa uzvarētājus:

4.klase – Vera Šavlovska – 2.vieta
4.klase – Sofja Saprikina – 3.vieta
3.klase – Elīna Savčuka – Atzinība

Kā arī apsveicam viņu pedagogus Irēnu Kravali un Jeļenu Martjanovu.