Profesiju sīrups

14.oktobrī Kultūras vidusskolā notika karjeras pēcpusdiena “Profesiju sīrups”, kur 4.e klases komanda prezentēja profesiju klauns un tika atzīta par košāku komandu!
4.e klases košākā komanda:
* Sofiju Plineri
* Kirilu Markovu
* Milēnu Ondzuli
* Justīnu Mjatlinu
* Alekseju Sosnovsku
* Danielu Mecleri
Kā arī komandas skolotājas – Irēna Kravale un Jeļena Ofmane.

Sākumskolas skolēnu sasniegumi konkursos 2014./2015.m.g.

Starptautiskais konkurss „EMU”. Ātrais raunds

Vārds, uzvārds

Klase

Vieta reģionā

Nikola Tarvida

2.b

1. vieta

Katrina Zvirbule

2.b

2. vieta

Valerijs Kutkins

2.b

3.vieta

Daniils Anaško

2.a

4.vieta

Kirils Markovs

3.e

2.vieta

Leonīda Farbtuhs

3.a

4.vieta

Artmijs Lugoevskis

4.b

3.- 4. vieta

Ivans Minajevs

4.b

3.- 4.vieta

 

Starptautiskais konkurss „EMU”. Drošais raunds

Vārds, uzvārds

Klase

Vieta reģionā

Vladislavs Gazukins

1.b

2. vieta

Jeļizaveta Denisova

1.c

4.vieta

Taisija Pivņuka

2.b

1.vieta

Polina Fisunova

2.d

2.vieta

Romans Dumešs

2.e

3.vieta

Veronika Lohmanova

3.c

1.vieta

Jeļizaveta Bovtrukeviča

3.c

2.-3. vieta

Anastasija Mironova

3.c

4.vieta

Alisa Bogačova

4.b

1.vieta

Bogdans Grebņevs

4.b

3.vieta

 

3.-4. klašu latviešu valodas atklātais konkurss

Marija Kirilova

4.b

1.vieta

Anna Bujanova

3.c

2.vieta

Sofija Plinere

3.e

3.vieta

"Krievu lācītis"

Apsveicam „Русский медвежонок - 2013”

4. klases dalībnieki

1.vieta skolā -  Jurkova Alisa  4.a
(2.vieta reģionā)
2.vieta skolā – Serovs Vladimirs 4.a
(13. vieta reģionā)
3.vieta skolā – Zemļinska Marija 4.c
(18.vieta reģionā)
4.vieta skolā – Hidašeli Georgs 4.d
(45.-50.vieta reģionā)

3. klases dalībnieki

1.vieta skolā -  Grebņevs Bogdans – 3.b
(17.vieta reģionā)
2.vieta skolā – Bondare Ksenija 3.b
(36.–41.vieta reģionā)
3.vieta skolā – Ņikiforovs Vladislavs 3.b
(60.–69.vieta reģionā)
4.vieta skolā – Aleksejeva Anna 3.d
(72. – 83.vieta reģionā)

2. klases dalībnieki

1.vieta skolā -  Maksjura Filips 2.c
(6.vieta reģionā)
2.vieta skolā – Praļa Vadims  2.c
(15.vieta reģionā)
3.vieta skolā – Laizane Dana 2.a
(24.-27.vieta reģionā)
4.vieta skolā – Bovtrukeviča Jeļizaveta 2.c
(31.–32.vieta reģionā)
4.vieta skolā – Bujanova Anna 2.c
(31.–32.vieta reģionā)