Mūsu skolēnu panākumi

2020.gada 1. un 2. augustā notika starptautīskas sacensības Kendo “Riga cup & Yumura cup 2020”. Mūsu skolēni Rodions Kindzulis no 4.e klases un 9.b klases skolēns Nikita Kindzulis saņēma 1.vietu kategorijā “Juniors”.

2020.gada 29.augustā Kendo Latvijas čempionātā Rodions ieguva 1.vietu kategorijā “Bērni” un Nikita – 1.vietu kategorijā “Juniors”, kā arī 2.vietu pieaugušo kategorijā un saņēma balvu par Cīņas garu.

Apsveicam ar panākumiem un novēlām veiksmi turpmākās sacensībās!

Skolēnu panākumi sportā

Apsveicam mūsu 9.d klases skolnieces Jeļizavetu Romaņenko un Alīnu Sokunovu!

Jeļizaveta – Latvijas ziemas sezona čempione 300m distancē (rezultāts 41,67) un Latvijas sudraba medaļas laureāte jauktā stafetē  4x200 (rezultāts 1:40,78).

Alīna – Latvijas ziemas sezona čempione 2000 m distancē ar šķēršļiem (rezultāts 7;19,84),  un Latvijas sudraba medaļas laureāte 3000m distancē (rezultāts 10;55,48). Latvijas rekordiste 2000m distancē ar šķēršļiem U18 grupā.

Panākumi sportā

Apsveicam 3.c klases skolnieci Varvaru Pjatecku ar I vietu
starptautiskajās sacensībās džudo "Red Sea cup 2020"!

3.c klase Varvara Pjatecka  

Apsveicam 9.b klases skolēnu ar uzvaru!!

Mūsu ģimnāzijas 9.b klase skolēns Suhlovs Ņikita  Eiropas čempionātā Pakrationā Rumānijā uzvarēja un ieguva zelta un sudraba medaļas. Novēlam veiksmi un panākumus nākotnē!

Eiropas čempionāta dalībnieki no RZĢ

No 1. līdz 9. augustam Polijas galvaspilsētā – Varšavā notika XXII Eiropas jaunatnes čempionāts starptautiskajā dambretē. Sacensībās piedalījās 14 valstu pārstāvji: no Polijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Azerbaidžānas, Holandes, Itālijas, Francijas, Vācijas, Čehijas, Ungārijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

Trīs Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas audzēkņi – Martinas Mašanauskas (3.a kl.), Ņikita Vorotņikovs (2.c kl.) un Iļja Trasko (2.e kl.) – arī kļuva par šī prestižā sporta foruma dalībniekiem: puiši spēlēja ātrās dambretes turnīrā, vecumgrupā – U-10.

Vislielākos panākumus guva Ņikita Vorotņikovs. 9 kārtās viņš izcīnīja 10 punktus (4 uzvaras, 2 neizšķirti un 3 zaudējumi) un 52 dalībnieku konkurencē ieņēma augsto 20. vietu. Turklāt uzrādītais rezultāts ļāva Ņikitai izpildīt 4. sporta klases normatīvu.
Iļjam Trasko ir 9 punkti (2 uzvaras, 5 neizšķirti un 2 zaudējumi) un 28. vietā. Un jāatzīmē, ka Iļja bija viens no jaunākajiem turnīra dalībniekiem: gandrīz visiem sāncenšiem viņš pēc vecuma piekāpās gadu-divus gadus. Martinam Mašanauskam ir 6 punkti (2 uzvaras, 2 neizšķirti un 5 zaudējumi) un 46. vietā tabulā.

Kā atzina paši puiši, Eiropas jaunatnes čempionātā dalība deva viņiem gan nenovērtējamu pieredzi, gan labu stimulu viņu dambretes iemaņu attīstīšanai nākotnē.

Velām puišiem jaunas uzvaras!

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7