Zemgales priekšpilsētas starpskolu sacensības “Olimpiskās stafetes”

21.04.16.notika Zemgales priekšpilsētas sacensības skriešanā "Olimpiskās stafetes".

6.- 7.kl. - II vieta

8.- 9.kl. - III vieta

Jevsejeva Daniela 9.a
Ščogolevs Leonīds 9.b
Drjanigins Aleksandrs 9.e
Marcinkevičs Patrik 8.a
Maksinneviča Dominiks 8.a
Jakovleva Aleksandra 8.a
Jakovleva Jelizaveta 8.a
Harcenko Maksims 8.c
Kjasile Alise 8.e
Šarkova Sofija 8.e

 

Boulings bērniem

No 8. februāra līdz 10.februārim 2016 gada sporta bāzē „Spāre” Zolitūdes ģimnāzijas audzēkņiem tika rīkota prezentācija „Boulings bērniem”.  Prezentācijā piedalījās 3. un 4. klašu skolēni. Meistarklases un mācību treniņu vadīja Latvijas boulinga izlases dalībnieki. Pēc apmācības, skolēni patstāvīgi spēlēja boulingā, izmantojot iegūtās zināšanas un prasmes.

  • 20160208-100542
  • 20160208-100646
  • 20160208-100728
  • 20160208-110517
  • 20160208-114931
  • DSC04429
  • DSC04430
  • DSC04431
  • DSC04433
  • DSC04435
  • DSC04436
  • DSC04438
  • DSC04440

Zemgales priekšpilsētas sacensībās "Tautas bumba"

26.01.-28.01.16. UZVARA -godalgota 3 vieta Zemgales priekšpilsētas sacensībās "Tautas bumba". (zēni)

1.D.Limankins 5.a
2.A.Piļipčuks 5.c
3.O.Jevtejevs 5.b
4.I.Percovs 5.b
5.N.Suhnovs 5.b
6.A.Krotikovs 4.a
7.A.Presnjakovs 4.d
8.A.Grinjovs 4.e
9.K. Šavlajs 5.a
10.N.Reva 5.c


Malaci!!!

Zemgales priekšpilsētas sacensībās "Tautas bumba". (meitenes) - 4 vieta.

  • 20160128-132127-1- (800x600) (640x480)
  • 20160128-132332-1- (800x600) (640x480)
  • 20160128-132502-1- (800x600) (640x480)
  • 20160128-132508-1- (800x600) (640x480)
  • 20160128-132512-1- (800x600) (640x480)

Rīgas pilsētas starpskolu sacensības peldēšanā

12.01.-13.01.2016. notika Rīgas pilsētas starpskolu sacensības peldēšanā
4.-5.kl. gr., 6.-7.kl.gr., 8.-9.kl.gr. un 10.-12.kl.gr.

Viss labāk un ātrāk peldēja
4.-5.kl.gr. - 2.vieta!!!

Karīna Čurilova 5.a
Jekaterīna Stakanova 5.b
Grigorijs Čurilovs 5.a
Karens Jerjomins 6.c

6.-7.kl.gr.- 2.vieta!!!

Anastasija Bakalova 6.b
Kirils Trasko 6.b
Georgijs Vagalis 6.e
Jekaterīna Izotova 7.e
Olga Balzare 7.d
Pavels Ritums 7.a
Milana Medonova 7.c

10.-12.kl.gr. – 3.vieta!!!

Alika Škarstane 10.c
Bēata Loseviča 11.c
Darja Gorbača 12.d
Luiza Skorykh 12.a
Matvejevs Vjaceslavs 10.b
Pāvels Mackāns 12.d
Aleksandrs Kovaļkovs 12.d


Pārējiem 8.-9.kl.gr. - 6.vieta (14)
Poļina Maļiņina 8.b
Lada Fiļuškina 8.b
Daniils Mersiens 8.a
Jūļija Luškina 9.a
Karlis Ketners 9.b
Romans Svlatkins 9.d
Aleksandrs Kobuzovs 9.d

  • 20160113-131515-1-
  • 20160113-131547-1-
  • 20160113-131555-1-
  • 20160113-131631-1-
  • 20160113-131637-1-
  • 20160113-131957-1-
  • DSC08245
  • DSC08246
  • DSC08247
  • DSC08248
  • DSCN3232
  • DSCN3233
  • DSCN3234

Zemgales priekšpilsētas skolu sacensības basketbola

Uzvaras gars turpinās!!!

Zemgales priekšpilsētas skolu sacensības volejbola turnīrs ir beidzies ar

Zolitūdes ģimnāzijai UZVARA!!!


Zēni 3.- 5.kl.grupā ieguva 2.godalgoto vietu

1.M.Degtjarevs 4.e
2.A.Griņovs 4.e
3.D.Beinars 5.c
4.A.Iļjins 4.b
5.N.Kopilovs 5.a
6.T.Jerčaks 5.c
7.A.Pridanņikovs 3.e

Zēni 6.- 7.kl.grupā ieguva 4. vietu
Zēni 8.- 9.kl.grupā ieguva 4. vietu

MALAČI!!! APSVEICAM!!!

  • DSC05348
  • DSC05352
  • DSC05360
  • DSC05408
  • DSC05430
  • DSC05471
  • DSC05474