Sports un valodas vieno

No 05.12. līdz 12.05. tika organizēts starptautiskais pasākums starp latviešu un vācu skolām „Sports un valodas vieno”. Tostarp piedalījās arī mūsu skola- Rīgas Zolitūdes ģimnāzija. Mūsu skolēni aizvadīja veselus 7 dienas vācu pilsētā Leipcigā. Pirmajā dienā mūsu bērni apskatīja sadarbības partnera pilsētu, operas teātra izrādi, kā arī iepazinās ar viesu ģimeni, pie kā viesojās. Nākamajās dienās bērni tika uzaicināti apmeklēt leipciga sporta objektus un tikties ar Vācijas sportistiem. Ceturtdien- 09.05.- skolēni apmeklēja vācu valodas stundas, taču nākam dien dalībnieki piedalījās paukošanās treniņā un citās sporta pasākumos. Pēdējā dienā tika apmeklēta Vācu pilsēta- Berlīne, tajā atrodami Olimpiskais centrs un Bundestāgs.

Secinot, mūsu skolas dalībnieki pilnveidoja vācu valodas prasmes vācu valodas vidē, komunikācijas un sociālās prasmes un veicināja atbildību par sevi un uzticētajiem pienākumiem.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Смотр хоров

Поздравляем хор гимназии и ее руководителя Инну Чих с 1 степенью в смотре хоров!

Mūsu viesi

2019.gada 4.aprīlī ģimnāzijā viesojās Eiropas Parlamenta biroja Latvijā pārstāvji- Signe Znotiņa – Znota, Līva Kociņa un radio Pieci.lv ētera balss un ES aktīviste Karmena Stepanova. Milzīgs paldies 12.b-1 skolēniem par iedvesmas pilnu dienu, par idejām atklātajai stundai (vadīja latviešu valodas skolotāja Ingūna Hitrova) Eiropas Parlamenta Vēstnieku programmas ietvaros. Jaunieši diskutēja par gaidāmajām EP vēlēšanām, par pilsonisko līdzdalību, demokrātiju un aktuālo Eiropā.

Vasaras nometnes

Cienījamie vecāki!

Aicinām 1. – 4.klašu skolēnus piedalīties Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas vasaras nometnēs!

 Lasīt tālāk >>