Erasmus+ KA2 projekta dalībnieku otrā tikšanās Polijā

No 25.aprīļa līdz 1.maijam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas četri 8.,9.kl. skolēni (Anna Molotkova, Ždans Ivaščenko, Vadims Kisels, Anastasija Banga) skolotāju - Olgas Krukovskas, Ingūnas Hitrovas pavadībā piedalījās Erasmus+ KA2 projekta „Media, social networks and ICT: opportunities for learning” otrajā skolēnu īstermiņa apmaiņas aktivitātē Zespol Szkol w Lekawicy Polijā. Šajā sanāksmē piedalījās arī skolēni un skolotāji no Itālijas, Turcijas, Spānijas, Grieķijas.

Nedēļas garumā skolēni veica uzdevumus mediju kompetences pilnveidošanai, kā arī prezentēja Latviju, stāstot par mūsu valsts ievērojamākajām vietām un tradīcijām. Viens no skolēnu uzdevumiem darba grupās bija - apkopot un izvērtēt visu projekta partnerskolu veiktās skolēnu un skolotāju aptaujas rezultātus par sociālo tīklu drošu izmantošanu. Katra skola bija atvedusi līdzi arī mājas darbu – savā skolā rīkotā fotokonkursa trīs labākos darbus. No visām fotogrāfijām par labāko – 1.vietas ieguvēju tika atzīta mūsu skolas 10.b klases skolēna Alekseja Ivanova fotogrāfija „Evolution of the Media" .

Dzīvošana poļu ģimenēs, aktivitātes skolā, interaktīvās nodarbības Tatru kalnu virsotnēs Zakopane, elektrības ražotnes vietā Międzybrodzie Żywieckie, Krakovas skaistāko vietu aplūkošana un, protams, kopīgais dziesmu, deju, draudzības vakars pie ugunskura pilnveidoja visu dalībnieku angļu valodas prasmes un izdzēsa jebkādus jauniešu stereotipus!

Uz tikšanos nākamajā sanāksmē Itālijā!

Informāciju sagatavoja latviešu valodas skolotāja Ingūna Hitrova

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06