Sports un valodas vieno

No 05.12. līdz 12.05. tika organizēts starptautiskais pasākums starp latviešu un vācu skolām „Sports un valodas vieno”. Tostarp piedalījās arī mūsu skola- Rīgas Zolitūdes ģimnāzija. Mūsu skolēni aizvadīja veselus 7 dienas vācu pilsētā Leipcigā. Pirmajā dienā mūsu bērni apskatīja sadarbības partnera pilsētu, operas teātra izrādi, kā arī iepazinās ar viesu ģimeni, pie kā viesojās. Nākamajās dienās bērni tika uzaicināti apmeklēt leipciga sporta objektus un tikties ar Vācijas sportistiem. Ceturtdien- 09.05.- skolēni apmeklēja vācu valodas stundas, taču nākam dien dalībnieki piedalījās paukošanās treniņā un citās sporta pasākumos. Pēdējā dienā tika apmeklēta Vācu pilsēta- Berlīne, tajā atrodami Olimpiskais centrs un Bundestāgs.

Secinot, mūsu skolas dalībnieki pilnveidoja vācu valodas prasmes vācu valodas vidē, komunikācijas un sociālās prasmes un veicināja atbildību par sevi un uzticētajiem pienākumiem.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Apsveicam Kārļa Skalbes 140. jubilejai veltītā pārspriedumu konkursa laureātus!

2019.gada 10. maijā Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā notika dzejnieka Kārļa Skalbes 140. jubilejai veltītā literāro darbu un pārspriedumu konkursa laureātu godināšana.

Apsveicam 12.c klases skolēnus:
Polinu Galiču ar iegūto 1.vietu
Nikolaju Degtarjovu ar iegūto atzinību

Izsakām pateicību latviešu valodas skolotājai Inesei Jelkinai par skolēnu rezultatīvu sagatavošanu konkursam!