Mūsu skolēni Eiropas Parlamentā

23.01.2020. 8 skolēnu grupa ar skolotāju Ingūnu Hitrovu bija Strasbūrā, Eiropas Parlamentā, kur diskutēja par jauniešu iespējām un interesējošiem jautājumiem.

 

 

Skolas soma

Pateicoties projektam “Skolas soma”,15.01.2020. mums bija iespēja apmeklēt Otrā pasaules kara varoņa Žaņa Lipkes memoriālu, par kuru runājām vēl novembrī, patriotiskajā nedēļā, diskusijā “Varonība 21.gs.”. Bijām patīkami pārsteigti iepazīt šī cilvēka pašaizliedzību un drosmi, kurš, riskējot ar savu dzīvību un ģimeni, bija gatavs glābt savus līdzpilsoņus no drošas nāves.

Memoriāla apmeklējums izvērtās spilgts un atmiņā paliekošs, jo negaidīti mums pievienojās Latvijas Valsts prezidents Egīls Levits, kurš tikšanās sākumā fokusēja mūsu uzmanību tam, ka šaušalīgie kara laika notikumi nespēja iznīcināt cilvēka dabu.

10.a klase un klases audz.Ērika Rakovska

 

Foto autors: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja

 

Rīgas skolēnu pašpārvalžu iniciatīva “ECO-PRĀTS”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludināja skolēnu pašpārvalžu sadarbības projektu konkursa rudens kārtu, kurā aicināti piedalīties Rīgas skolēnu pašpārvalžu pārstāvji. Rīgas Zolitūdes ģimnāzija uzvarēja konkursā un saņēma finansējumu savam projektam “ECO-PRĀTS”.

Mūsu ģimnāzija kopā ar Rīgas Ostvalda skolu un Rīgas 96.vidusskolu uzrakstīja un iesniedza projektu, kura iniciatīva saistīta ar ekoloģiju un “zero waste” pamatprincipiem.

Projekta mērķis - radīt informācijas lauku, lai jaunieši varētu uzzināt par ekoloģijas problēmām, to risinājumu vēlētos izmainīt savu sadzīves rutīnu.

Projekta rezultātā tiks radīta interese par ekoloģijas problēmām. Jaunieši uzzinās par ekoloģijas problēmām pasaulē un Latvijā, tiks papildināta datu bāze, tiks apspriestas ekoloģijas problēmas, meklēti to risinājumi, tiks parādīta ikdienas dzīves rutīnas alternatīva.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08

Panākumi sportā

Apsveicam 3.c klases skolnieci Varvaru Pjatecku ar I vietu
starptautiskajās sacensībās džudo "Red Sea cup 2020"!

3.c klase Varvara Pjatecka