Konkurss

Š.g.25.septembrī mūsu ģimnāzistes 10.a klases skolnieces Darja Zarudņeva, Polina Velika, Daniela Imša un latviešu valodas skolotājas Inese Jeļkina, Ērika Rakovska piedalījās jaunatnes radošajā mākslu simpozijā „Sirdsvārdi Latvijai”, kas veltīts dzejnieka Friča Bārdas 140.jubilejai un norisinājās Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā.

Konkurss tiek organizēts jau 7.gadu sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC) un UNESCO Latvijas Nacionālā komisiju (LNK), Kuldīgas novada pašvaldību. Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas skolēni aktīvi iesaistās jau 6.gadu un ir konkursa laureātu un uzvarētāju vidū. Viņu radošie darbi tiek publicēti grāmatās PRO PATRIA par Tēvzemi. Grāmatu saņem darba autors, skolotājs un katras grāmatas viens eksemplārs tiek glabāts Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

 

Apsveicam!

Varvara Brailo

 Mūsu ģimnāzijas 12.a klases skolniece
Varvara Brailko pludmales volejbola dueta sastāvā triumfēja
Eiropas U-20 čempionātā. Apsveicam!

Atbalsta pasākumus nomniekiem

COVID-19

Pamatojoties uz Ministru kabineta 02.04.2020. noteikumiem Nr.180 “Noteikumi par publiskas personas un publiskas personas kontrolētas kapitālsabiedrības mantas nomas maksas atbrīvojuma vai samazinājuma piemērošanu sakarā ar COVID-19 izplatību”, ārkārtējās situācijas dēļ grūtībās nonākušajiem komersantiem jānorāda Izglītības iestādes nosaukums sniegs atbalstu, atbrīvojot vai samazinot nomas maksu par nekustamo īpašumu nomu, pamatojoties uz nomnieka-komersanta atbilstību noteiktajiem kritērijiem un komersanta iesniegumu.

Komersanti, kas saņēmuši atbalstu

Nr. Komersanta reģistrācijas numurs Komersanta nosaukums
1. 40102019738 Sia "IRG"
2. 40003419037 Sia "Kafe serviss"
3. 40103476661 SIA Kafijas pasaule