• 1

 • 2

 • 3

 • 4

Topošā (2020./2021. mācību gada) pirmklasnieka vecākiem

Cienījamie vecāki!

Ja Jūs esat topošā (2020./2021. mācību gada) pirmklasnieka vecāki, saskaņā ar Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 2019. gada 1.marta noteikumiem Nr. GZO-19-3-nts “Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas kārtība bērnu uzņemšanai 1. klasē” un sakarā ar COVID-19 infekcijas uzliesmojumu un valstī izsludināto ārkārtas situāciju, bērnu reģistrācija Ģimnāzijā notiek elektroniski.

Lai pieteiktu bērnu elektroniski, vienam no vecākiem (aizbildnim) nepieciešams nosūtīt uz Ģimnāzijas e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.:

1. aizpildītu iesnieguma formu (https://ej.uz/iesniegumsuz1klasi) parakstīto ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu;

2. bērna dzimšanas apliecības kopiju;

3. vecāka pases kopiju.

* Vēstules tēmā norādīt “Bērna reģistrācija 1.klasei”
Šeit ir pieejama informācija par dokumentu parakstīšanu ar drošu elektronisko parakstu https://mana.latvija.lv/ka-parakstit-dokumentu-ar-drosu-elektronisko-parakstu/ 

* Ja Jums nav iespējas izveidot drošu elektronisko parakstu, visus augstākminētos dokumentus nepieciešams nosūtīt elektroniski uz Ģimnāzijas e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un aploksnē nodot skolas dežurantam izdrukātā veidā, parakstītus.

 

Iesnieguma paraugs: https://ej.uz/iesniegumsuz1klasi

 

Informācija

No 2020.gada 23.marta līdz 14.aprīlim visiem skolēniem mācību process notiks attālināti.

Saziņa ar skolēniem un vecākiem notiek vadības sistēmā E-KLASE!

Vecākiem un skolēniem

Lūdzam vecākus un skolēnus regulāru pārbaudīt e-klases pastu!

Skolā tika izstrādāts rīcības plāns, kā organizēt mācību attālināti, visa informācija regulāri tiek sūtītā e-klases pastā.

Paldies visiem vecākiem par atbalstu, idejām un gatavību palīdzēt!

Svarīga informācija

Pārtrauc valsts centralizēto pārbaudījumu darbu norisi.

Svešvalodu eksāmenu norise 12. klasēm pārcelta uz 2020.gada 12.-15. maiju:

 • angļu valodā (kombinēti) - rakstu daļa - 2020. gada 12. maijā, mutvārdu daļa – 12., 13. un 14. maijā;
 • vācu valodā (kombinēti) – rakstu daļa un mutvārdu daļa - 2020. gada 13. maijā;
 • krievu valodā (kombinēti) - rakstu daļa - 2020. gada 14. maijā, mutvārdu daļa – 14. un 15 maijā;
 • franču valodā (kombinēti) – rakstu daļa un mutvārdu daļa − 2020. gada 15. maijā.

 ARĪ 12. klases dodas pavasara brīvdienās no 16.-22. martam!


Pārtrauc visa veida izglītības procesu klātienes formā ārpus izglītības iestādēm un izglītības iestādēs, tai skaitā visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesu (treniņu, sacensību un mēģinājumu norisi).

https://izm.gov.lv/lv/ministrija/informacijas-centrs/buj-par-covid-19

 https://visc.gov.lv/aktualitates/info_20200314.shtml

 

Informācija

Sakarā ar ”Covid-19” izplatību tika izsludināta visā valsts teritorijā ārkārtēja situācija un karantīna skolās līdz 2020. gada 14. aprīlim

Skolēni neapmeklēs skolas sākot no 13. marta (13.03.2020. ) un līdz 14. aprīlim (14.04.2020.)

Mācības notiks attālināti (e-klase, uzdevumi.lv, soma.lv). Skolotāji strādās skolas ēkās.

Ar MK lēmumu var iepazīties šeit – https://www.mk.gov.lv/en/node/21664

 

Sakarā ar ārkārtas stāvokļa izsludināšanu Latvijā, Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas
sporta komplekss pārtrauc visa veida sporta nodarbības bērnu un pieaugušo grupām no 13.03.2020 līdz 14.04.2020.

IZM aicina vecākus izturēties atbildīgi un ievērot rekomendācijas neapmeklēt vīrusa skartās valstis

Autors: www.izm.gov.lv

Lai būtu iespējams īstenot epidemioloģiskos pasākumus skolēniem, kuri plāno doties uz citām valstīm, Izglītības un zinātnes ministrija šodien, 2020. gada 10. martā, nosūtījusi vēstuli visām Latvijas izglītības iestādēm ar lūgumu apkopot informāciju no skolēnu vecākiem, ja skolēnu brīvlaikā plānots ārvalstu ceļojums.

Lai ierobežotu koronavīrusa COVID-19 turpmāku izplatību, ikviens vecāks aicināts ļoti atbildīgi izturēties un ievērot atbildīgo dienestu rekomendācijas neapmeklēt vīrusa skartās valstis. Šobrīd ir stingrs aicinājums neapmeklēt sešas valstis – Itāliju, Japānu, Dienvidkoreju, Ķīnu, Irānu un Singapūru, bet vēl par daudzām citām pasaules valstīm ir ieteikums izvērtēt nepieciešamību tās apmeklēt. Ja skolēns būs apmeklējis kādu no COVID-19 riska skartajām valstīm, bērniem pēc atgriešanās būs jānodrošina 14 dienu karantīna.

Šobrīd Latvijā visas izglītības iestādes strādā ierastajā režīmā. No 16. marta līdz 20. martam pavasara brīvlaikā dosies 1. līdz 11. klašu skolēni, bet no 23. līdz 27. martam – 12. klašu skolēni. Skolas tiek aicinātas izvērtēt nepieciešamību organizēt masu pasākumus, kā arī regulāri informēt skolēnus, vecākus un pedagogus par nepieciešamajiem profilakses pasākumiem, tajā skaitā strikti ievērot personisko higiēnu un skolas telpu uzkopšanas regularitāti.

Šobrīd ministrija sadarbībā ar E-klase.lv, Mykoob.lv, Uzdevumi.lv un Soma.lv veidotājiem apzina iespējas nepieciešamības gadījumā Latvijas skolās nodrošināt attālinātu mācību procesu divu līdz četru nedēļu garumā. Ministrija sadarbībā ar digitālo platformu turētājiem, ja nepieciešams, nodrošinās metodisko atbalstu mācību procesa īstenošanai attālināti atbilstoši izglītojamo vecuma posmam. Izglītības iestādes var turpināt izmantot arī citus līdz šim lietotos digitālos risinājumus un apsvērt skolā pieejamos iespējamos risinājumus nodrošināt attālinātu mācību procesu.

Savukārt augstākās izglītības iestādēm un zinātniskajiem institūtiem, īpaši tiem, kas organizē starptautiskus pasākumus un konferences, IZM iesaka izvairīties no braucieniem uz valstīm, uz kurām nav ieteikts doties, tā vietā izmantojot videokonferenču iespējas. Ņemot vērā jaunā koronavīrusa Covid-19 izplatību un konstatētos saslimšanas gadījumus ne tikai Āzijas, bet arī Eiropas valstīs, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina visus starptautisko programmu un projektu atbildīgās personas un dalībniekus rūpīgi izvērtēt riskus, un, pieņemot lēmumus par došanos mobilitātēs vai citās projektu aktivitātēs uz ārzemēm, sazināties ar VIAA starptautisko programmu koordinatoriem.

Saskaņā ar vakar, 9. martā, Krīzes vadības padomē nolemto, cilvēkiem būs nodrošinātas lielākas iespējas saņemt informāciju par COVID-19 – vispārējie ieteikumi iedzīvotājiem tiks nosūtīti, izmantojot E-veselības portālu, Valsts ieņēmumu dienesta Elektroniskās deklarēšanas sistēmu, Ceļu satiksmes un drošības direkcijas informācijas sistēmu un e-klasi.

Veselības ministrijas tīmekļvietnē
Slimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietnē
IZM tīmekļvietnē

Matemātikas olimpiādes uzvarētāji

Apsveicam Rīgas matemātikas 70. olimpiādes 2. posma 5.-12. klašu uzvarētājus!
1. Vieta:
Jelizaveta Denisova 6.c

2. Vieta:
Georgijs Germanovs 5.c
Erofejs Markovs 6.c

3. Vieta:
Makss Mihailovs 5.c
Andrejs Zikovs 6.b

Atzinība:
Elīna Savčuka 6.c
Arseniy Burobin 6.c
Mihails Demidenok 6.c
Anastasija Mironova 8.b
Artjoms Moisejevs 9.b
Anastasija Bakalova 10.b

Olimpiādes ķīmijā uzvarētāji

Valsts ķīmijas olimpiādē 2.kārtā (Novada/pilsēta) mūsu skolēni ieguva godalgotas vietas:

2. vieta:
Zlata Zeniņa 10.c
Antons Kutuzovs 11.c

3. vieta:
Vladislavs Ņikiforovs 9.b
Leonards Tesnovs 11.c

Atzinība:
Anastasija Petrova 11.c

***Uz ķīmijas valsts olimpiādes 3.kārtu uzaicināti: Kutuzovs Antons un Tesnovs Leonards 11.c klase.

Labdarības akcija “No sirds sirdij”

Jau vairākus gadus pēc kārtas janvārī un februārī mūsu ģimnāzijā norisinājās labdarības akcija “No sirds sirdij”, kas veltīta onkoloģiski saslimušo bērnu atbalstam. Skolēni un viņu vecāki savām rokām darināja brīnišķīgas rotaļlietas un rotaslietas, suvenīrus, interjera dekorus, adīja siltas zeķītes un cimdiņus, ikkatrā darbiņā iestrādājot arī gaišas domas, laba vēlējumus un dzīvesprieku. Visi rokdarbi tika ziedoti labdarības tirdziņam, kas šogad darbojās tirdzniecības centrā “Domina”, savukārt tirdziņā nopelnītie līdzekļi tiks nodoti bērnu ārstēšanai. No sirds pateicamies visiem, kas iesaistījās akcijā! Paldies bērniem un vecākiem, kas veltīja savu laiku un sirdssiltumu! Paldies visiem, kuru labās domas un darbi dara šo pasauli gaišāku!

Debašu turnīrā angļu valodā

22.februārī  divas Debašu komandas no 10.-11. klasēm veiksmīgi piedalījās Latvijas starpreģionālajā debašu turnīrā angļu valodā Rīgas 22.skolā.

Viena no komandām spēlēja finālu kārtā, diskutējot angļu valodā par tēmu “Break-down of the European Union will influence member states in positive way”.

Apsveicam par 1. vietu  komandu:

 • Andželika Sillere 11.a, 
 • Krūmiņš Roberts 11.a,
 • Artemijs Gavriļonoks 10.b 

Skolēnu  sagatavoja angļu valodas skolotāja Irina Maļinovska.

Vecāku klubs aicina!

Cienījamie vecāki!

Mūsu ģimnāzijā katru mēneša pēdējo ceturtdienu darbosies vecāku klubs. Mūsu speciālisti- psihologi, sociālie pedagogi un karjeras konsultanti palīdzēs jums harmoniski veidot savas attiecības ar bērnu, palīdzēs justies pārliecinātākam bērnu psiholoģijas un audzināšanas jautājumos. Vecāku kluba ietvaros mūsu speciālisti sniegs vecākiem praktiskus padomus, kā pareizi reaģēt uz konfliktu situāciju ar bērniem, kas jādara, ja bērns ilgu laiku pavada ar internetā vai ierīcēs (gadžetos). 

Būsim priecīgi tikties ar jums!

 • Gadžeti un to atkarība” 31.10.2019. aktu zālē.
 • Kā man saprast savu bērnu?’” 28.11.2019. aktu zālē
 • "Mācību motivācija”. 05.12.2019. aktu zālē 18.00
 • "Vecāki un bērni - attiecību robežas. Bērna atbildība.” 30.01.2020. aktu zālē 18.00
 • "Bērni un nauda”.
 • "Kā atrast kopēju valodu ar pusaudžiem?”.
 • "Karjera. Ar ko sākt?”
 • "Sods-tas ir labi vai slikti?”

Personas datu apstrāde

Informējam skolēnu vecākus, ka Rīgas Zolitūdes ģimnāzija (turpmāk – iestāde) apstrādā Jūsu bērna un Jūsu personas datus, atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) prasībām. Lasīt dokumentu pilnībā.

 

Skolēnu un vecāku jautājumu, priekšlikumu iesniegšanas forma

Ievadīt savu jautājumu, priekšlikumus, sūdzību vai sniegt atsauksmi.