Skolas pagalmā 12.kl. skolēni - izlaidums 2019.

Skolas kolektīvs

Skolas ēka

Svinīgais pasākums 3.klasēm mācību gadu noslēdzot

Viens no galvenajiem notikumiem sākumskolā,  kas ir maija beigās, ir šķiršanās no 3.klasēm. Mūsu ģimnāzijā ir lieliska tradīcija kopā ar vecāku palīdzību sarīkot  saviem bērniem svinīgu pasākumu, kur katra klase var izpausties un parādīt, kādi tad viņi ir izauguši lieli, ko ir iemācījušies un ko sasnieguši, lai bērniem paliktu atmiņā kopā pavadītie gadi trīs gadu garumā.

Šī gada tēma bija: Mazās Olimpiādes atklāšanas ceremonija Rīgas Zolitūdes ģimnāzijā. Olimpiādes simbols ir 5 olimpiskie apļi. Mums ir piecas trešās klases. Katrai klasei bija sava krāsa, savs olimpiskais aplis, savs raksturs un redzējums.

Katram klases audzinātājam šis moments ir ļoti sāpīgs un saviļņojošs. Ir grūti samierināties ar to, ka tev jāšķiras ar to, ko tu esi mīlējis, lolojis, sargājis, mācījis un audzinājis veselus trīs mācību gadus.

3.klašu audzinātājas ļoti cer, ka mūsu mīluļi turpmāk tiks labās un mīlošās rokās un ir sagatavojušas nelielu ieskatu par savām klasēm.

3.kl skolēni  3.kl svētki. Klase audzinātāji

Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas muzeja atvērto durvju diena Eiropas muzeju nakts ietvaros.

2024.gada 17.maijā Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas skolas muzejs strādāja no 18:00 līdz 20:30 un pieņēma viesus: vecākus, absolventus, skolēnus, skolotājus, visus ieinteresētos.

Pasākuma mērķis: iepazīstināt viesus ar skolas muzeju, skolas vēsturi un popularizēt Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas tēlu.

Pasākumā plānā tika organizētas divas ekskursijas. Ekskursiju laikā muzeja apmeklētājiem bija iespēja uzzināt un paplašināt zināšanas  par:

- skolas vēsturi un tradīcijām;

- skolas muzeja vēsturi un renovāciju;

- skolas kolektīvu, absolventiem, skolas pašpārvaldi.

Paldies visiem, kas apmeklēja skolas muzeju, dalījās atmiņās, emocijās un sameklēja sevi fotogrāfijās! Tas bija nostaļģijas pilns vakars!

Paldies Rīgas Zolitūdes administrācijai par atbalstu pasākuma organizēšanā!

Paldies 8.b klases skolniecēm: Poļinai Ivanovai, Emīlijai Lappo, Jekaterinai Grekovai un Marijai Koroļovai par palīdzību pasākuma organizēšanā!

Tiekamies nākamgad!

Jeļena Ofmane. Sociālo zinību un vēstures skolotāja, muzeja pedagogs.

Horeogrāfiskā studija “Fuete”

2024.gada 18.maijā Horeogrāfiskā studijas “Fuete” dejotāji viesojās Lietuvā, pilsētā Šauļi.

Brauciena mērķis bija demonstrēt savu dejotprasmi XVII Starptautiskā horeogrāfijas festivāls-konkursā «Aušrinė žvaigždė 2024» un veidot starpkultūru sakarus.

Lietuvas organizatori ļoti viesmīlīgi uzņēma mūsu dejotājus un žūrija godam novērtēja pedagogu un bērnu ieguldīto darbu: divas 1.vietas un viena 2.vieta!

Horeogrāfiskā studija “Fuete”

Projekts "Dejotāji rada"

Četru nedēļu garumā mūsu dejotāji Jekaterinu Lasunsku, Annu Poļivko, Anabellu Seņņikovu, Alisu Suprunu, Alīnu Kaširinu kopā ar 13 Rīgas mūsdienu deju dejotājiem, apguva deju "Viegli" projekta "Dejotāji rada" ietvaros! 2024.gada 15.maija notika projekta noslēgums!

Apsveicam kolektīva "Fuete" meitenes un viņa horeogrāfu Veru Donecu!

projekta

Skola lepojas

11.b klases skolēns Ņikita Gavroļonojs izcīnīja 1.vietu

lielā starptautiskā ITF World Tenis Tour  turnīrā Liepājā Open J60.

Ņikita Gavriļonoks

Apsveicam un vēlam turpmākas uzvaras!

Panākumi olimpiādēs

Apsveicam Evu Annu Baltpurviņu (10.a) ar II pakāpi Franču valodas valsts 54. olimpiādes Valsts posmā! 8.maijā!

Eva saņēma medaļu, diplomu un balvas Olimpiāžu uzvarētāju svinīgajā pasākumā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Eva Anna Baltpurviņa

Mūsu absolventu panākumi

Ziņas par Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 12. klašu absolventiem (2022./2023.m.g.):

Skolu beidza 66 absolventi (26 budžeta vietas )

  • 61 absolventi turpina studēt augstskolās
  • 12 absolventi izvēlas mācības ārzemēs
  • 1 absolventi iestājas koledžā
  • 3 absolventi strādās

Augstskolas iestādes un universitātes, kur iestājas RZG absolventi

Skola lepojas par savu absolventu panākumiem un novēl veiksmi turpmākajās mācībās un dzīvē! 

Skolas panākumi!

2023.gada 29. septembrī mūsu skolas direktore Svetlana Semenko Valsts prezidenta pilī svinīgajā gaisotnē no Latvijas prezidenta Edgara Rinkēviča saņēma diplomu par trešo vietu (lielo skolu vidū) darbā ar talantīgiem skolēniem. Lepojamies par savu skolēnu un pedagogu panākumiem, pateicamies par ieguldīto darbu un novēlam jaunus sasniegumus!

 Direktore Svetlana Semenko ar Latvijas prezidentu  Edgaru Rinkēviču un direktores vietnieci Veroniku Skripačova Diploms par 3.vietu

Par Microsoft Office 365 licenci

Office 365

Rīgas pašvaldība ir apmaksājusi katram skolēnam Microsoft Office 365 licences uz 10 privātajām ierīcēm! Tas nozīmē, ka skolēniem savos privātajos datoros un viedierīcēs ir iespēja legāli bezmaksas izmantot tādus rīkus kā Word, Excel, Powerpoint un Onenote, glabāt un koplietot datus mākoņdiskā OneDrive, kā arī izmantot citas noderīgas Office programmas.

Instrukciju lasīt šeit.

Automašīnas kustības virzieni

Cienījamie vecāki!

Lūdzam pie skolas no rīta ievērot vienotu automašīnu kustības virzienu (diemžēl ceļa satiksmes pārvalde nevar organizēt ceļa zīmes, jo kustība notiek rajona pagalmā). Tikai sarunājoties savā starpā, spēsim novērst automašīnu sastrēgumus.

Automašīnas kustības virzieni