Latvijas komandu čempionāts jauniešiem 100 lauciņu dambretē
2. martā, Jelgavas 4. vidusskolas telpās, norisinājās Latvijas komandu čempionāts jauniešiem 100 lauciņu dambretē.
Komandas spēlēja pret komandu četru dambretistu sastāvā, kur pie pirmajiem trim galdiņiem sacentās zēni un pie ceturtā galdiņa meitenes.
Kopumā sacensībās piedalījās 51 komandas. Izspēle notika atsevišķi četrās vecuma grupās: U8, U10, U13 un U16.
U16 vecuma grupā 2. VIETU un sudraba medaļas izcīnīja mūsu dambretes komanda ZOLITŪDE, kuras sastāvā spēlēja RZĢ labākie dambretisti - Iļja Trasko (6.e), Ņikita Vorotņikovs (6.c), Milana Fideline (7.a) un Martinas Mašanauskas (bijušais RZĢ skolēns).
Apsveicam un lepojamies!
Skola lepojas
2024.gada 2. martā mūsu skolas skolēni un “Kyodai” kluba audzēknis uzvarēja sacensības LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES JAUNIEŠIEM:
Igors Podkujko 7.e U15 vecuma grupā izcīnīja 1.vietu
Varvara Pjatecka 7.c U15 vecuma grupā izcīnīja 1.vietu
Daniils Podkujko 5.b U13 vecuma grupā izcīnīja 1.vietu
Apsveicam ar tik augstajiem rezultātiem un novēlam veiksmi arī turpmāk!
Panākumi olimpiādes
Apsveicam:
Rīgas pilsētas matemātikas 74.olimpiādes 2. posma 9. - 12. klašu uzvarētāju:
Ņikita Obrazcovs 12. klase – 3.vieta
Pateicamies skolotājai Olgai Sheremet par skolēnu sagatavošanu!
Ģeogrāfijas valsts 41. olimpiādes 2. posma Rīgas valstspilsētas pašvaldībā 9.-12. klašu uzvarētājus:
Romans Dumešs 11. klase – 2.vieta
Kirills Makovejs 11. klase – atzinība
Pateicamies skolotājai Jevgeņijai Mironovai par skolēnu sagatavošanu!
Skola lepojas!
2024.gada 17. februārī notika Latvijas starpreģionālais debašu turnīrs angļu valodā, kurā piedalījās mūsu skolas komandas.
Apsveicam mūsu skolēnus:
Jegors Bovturkevičs (7.d), Patricija Bārbale(7.d), Miroslava Moskova (7.b) - 1. vieta
Vera Hohlova (8.a) - 2.vieta
Ņikita Cermaks (8.b), Jekaterina Grekova (8.b), Daniils Mogelainens (8.b) - 3.vieta
Labākie runātāji:
Poļina Višņakova (7.e); Ņikita Čermaks (8.b); Jekaterina Grekova (8.b); Veronika Bekiari (7.d);
Pateicība pedagogiem: Adriāna Martinkēviča, Žanna Daragane, Veronika Skripačova
Informācija
Sakarā ar remontdarbiem,
no 22.02.2024. būs slēgtas ieejas skolā no Ruses ielas (puses) un baseinā no 26.02.2024.
Rīgas skolēns 2023
Rīgas kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā Ģilde” notika pirmo reizi svinīgais pasākums “Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies!”, un ikvienai Rīgas pašvaldības skolai bija iespēja izvirzīt vienu skolēnu, kura sasniegtais un paveiktais personīgā izaugsmē un skolas attīstībā būtu novērtējams ar pašvaldības apbalvojumu.
Liels prieks un gandarījums par mūsu ģimnāzijas 12.c klases skolnieci Marinu Teļukeviču, kas Rīgas domes Pateicības rakstu ir izpelnījusies par teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem, dalību olimpiādēs un konkursos. Un Marina vēl ir izcila arī sportā! Pašlaik Marina ir Latvijas sieviešu futbola nacionālās izlases, kā arī WU-19 sieviešu izlases spēlētāja. No 16 gadiem spēlē Eiropas kvalifikācijas ciklos jauniešu Wu-17 un WU-19 izlašu sastāvos. Divas reizes ir WU-19 Baltijas kausa ieguvēja (2022., 2023.) Četras reizes ir Latvijas sieviešu futbola līgas uzvarētāja (2020, 2021, 2022, 2023), Latvijas sieviešu futbola kausa ieguvēja (2021). U-12, U-14, U-16 jauniešu ziemas un vasaras čempionātu uzvarētāja RFS komandas sastāvā. Ir ieguvusi 12 balvas kā labākā spēlētāja.
Vēlam veiksmi tālāko plānu realizēšanā!
Panākumi olimpiādēs un konkursos
Rīgas valstspilsētas pašvaldības franču valodas 54. olimpiādes 2. posma 10.-12.kl. uzvarētāji:
Eva Anna Baltpurviņa 10.klase – 1.vieta
Kirills Makovejs 11.klase – 3.vieta
Maksims Farbtuhs 12.klase – 3.vieta
Pateicamies skolotājai Sanitai Nemanei!
Rīgas valstspilsētas fizikas 74. olimpiādes 2. posma 9. - 12. klašu uzvarētāji:
Arturs Žadjko 10. klase – 1.vieta
Romāns Švecovs 9. klase – 3.vieta
Daniils Anaško 11. klase – atzinība
Pateicamies skolotājiem Olgai Ķēniņai un Dmitrijam Solovjovam par skolēnu sagatavošanu!
2023. gada 26. novembrī atklātā matemātikas olimpiādē mūsu skolēni ieguva godalgotas vietas:
Aleksejs Trasko 6.e - 2.vieta
Mihails Trasko 6.e - 2.vieta
Andrejs Rakevičs 5.c - atzinība
Starptautiskajā loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkursā 4. - 12. klašu skolēniem Bebr[a]s 5.-6. klašu grupā:
Mihails Trasko 6.e - 2.vieta
Aleksejs Trasko 6.e - 3. vieta.
Lepojamies un apsveicam!
Skola lepojas
Apsveicam un vēlam turpmākas uzvaras!
Panākumi olimpiādē
Apsveicam Rīgas valstspilsētas ķīmijas 65. olimpiādes 2.posma 9. - 12. klašu uzvarētājus:
Romāns Švecovs 9.klase – 3.vieta
Anna Griņakina 9.klase – 3.vieta
Viktorija Prikule 11.klase – 3.vieta
Kira Seļihova 11.klase -atzinība
Pateicamies skolotājai Nataļjai Popovai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!
Skola lepojas!
Apsveicam Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas
9.c klases skolnieku Maksu Mihailovu ar izciliem sasniegumiem hokejā,
kurš kopā ar saviem komandas biedriem, Latvijas U-16 izlasi,
janvārī plūca uzvaras laurus Jaunatnes ziemas olimpiskajās
spēlēs Dienvidkorejā, kļūstot par 3x3 hokeja komandas čempionu.
Lai arī turpmāk izdodas tikpat veiksmīgi savienot sportu ar mācībām ģimnāzijā, un gūt spožus panākumus !
Panākumi olimpiādē
Apsveicam informātikas (programmēšanas) olimpiādes uzvarētājus:
Ņikita Obrazcovs, 12.kl. – 3.vieta
Maksims Farbtuhs, 12.kl. – 3.vieta
Pateicamies skolotājai Tatjanai Lukjanovai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!
Panākumi olimpiādē
Apsveicam
Rīgas valstspilsētas pašvaldības vēstures 30. olimpiādes 2. posma 9.klases un 10.-12. klases uzvarētājus:
Romāns Švecovs, 9. klase - 3.vieta
Kirills Makovejs 11. klase – 3.vieta
Oļesja Ivanova 9. klase – atzinība
Anna Buivide 10. klase – atzinība
Pateicamies skolotājām Sandrai Raginskai un Jeļenai Ščerbičai par skolēnu sagatavošanu!
Skolēnu panākumi olimpiādēs
Apsveicam Rīgas valstspilsētas pašvaldības politikas un tiesību 17. olimpiādes 2. posma 10.-12. klašu uzvarētājus:
Leonīds Farbtuhs 12.b klase - 3.vieta
Dāvids Keziks 12.b klase - 3.vieta
Pateicamies skolotājai Sandrai Raginskai!
Panākumi Latvijas starpreģionālais debašu turnīrā
9. decembrī notika Latvijas starpreģionālais debašu turnīrs angļu valodā, kurā piedalījās mūsu skolas komandas.
Apsveicam mūsu skolas skolēnu komandas:
Jegors Bovturkevičs (7.d), Patricija Bārbale(7.d), Veronika Bekiari (7.d) - 1. vieta
Dmitrijs Daragans (7.d), Nikita Handramajs (7.d), Andrejs Belonožkins (7.d) - 3.vieta
Pateicība pedagogiem par skolēnu sagatavošanu: Adriāna Martinkēviča, Žanna Daragane.
Skolēnu panākumi olimpiādēs
Apsveicam Rīgas valstspilsētas krievu valodas 52. olimpiādes 2. posma 8. -9. klašu uzvarētājus:
Anastasija Ksenzova 8.b klase - 2.vieta
Dāvids Komaško 8.a klase – 3.vieta
Aleksandra Kirilova 9.b klase – 3.vieta
Amina Alysheva 9.b klase – atzinība
Pateicamies skolotājiem Irinai Ščeglovai un Valentīnai Borisovai par skolēnu sagatavošanu!
Panākumi debatos
Apsveicam Starptautiskā debašu turnīra angļu valodā “Riga Go! Impro - 2023” (02.12.2023.) uzvarētājus!
Mums ir 1.vieta!
Sofja Čestniha (11.c)
Kira Selihova (11.c)
Elīna Savčuka (10.c)
Meitenes uzvarēja arī individuālajā sniegumā – labākie runātāji: Kira Selihova (11.c), Sofja Čestniha (11.c), Elīna Savčuka (10.c).
Pateicamies visiem skolēniem, kas piedalījās šajā nopietnajā turnīrā un atbalstīja mūsu finālistus: Nikola Žinkeviča (10.b), Valerija Sulima (10.b), Milana Ivancova (10.a), Antons Kovaļovs (10.b), Artūrs Žadjko (10.b), Anna Nikola Sirotkina (10.b), Jelizaveta Koncevaja (9.c), Luiza Uskova (9.b), Agata Gedroviča (9.c), Polina Višņakova (7.e), Jegors Bovtrukevičs (7.d), Anna Sizova (9.c).
Pateicamies skolotājām par komandu sagatavošanu: Žanna Daragane, Adriāna Leonora Martinkēviča, Anna Pjatecka, Veronika Skripačova.
Panākumi olimpiādē
Apsveicam Rīgas valstspilsētas pašvaldības angļu valodas 53. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:
10.-12.klašu posmā
Alina Kosareva (12.a) – 2.vieta
Andrejs Kušta (11.b) – 3.vieta
Sofja Čestniha (11.c) – atzinība
Skolotājas: Jeļena Kovilova un Anna Pjatecka
7.-9.klašu posmā
Jegors Smirnovs 8. klase – 3.vieta
Skolotāja: Anna Pjatecka
4.-6.klašu grupā
Darja Popova 6. klase – atzinība
Naiana Mudivarthi 6. klase – atzinība
Skolotāja: Olga Krukovska
Mēs lepojamies ar JUMS!
Vakance
Rīgas Zolitūdes ģimnāzija aicina darbā latviešu valodas pedagogu uz pilno slodzi 2.klasē, darbu sakot no 02.01.2024.
Savu CV lūdzu sūtīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Skolēnu panākumi sportā
2023.gada 25. novembrī “Kyodai” kluba audzēkni:
2.d klases skolnieks Damirs Ambrosovs izcīnīja 3. vieta U10,
7.c klases skolniece Varvara Pjatecka izcīnīja 1.vietu U14 un 1.vietu U16
lielā starptautiskā džudo čempionātā “Rothberg Cup VII”, kas norisinājās Igaunijā.
Dienas laikā uz tatami izgāja gandrīz 600 sportistu no Polijas, Latvijas, Lietuvas, Somijas, Igaunijas.
Apsveicam un vēlam panākumus arī turpmāk!
Dēju kolektīva "Fuete" panākumi
Skolēnu panākumi
Apsveicam Anastasiju Naidenko (9.a) un skolotāju Jevgeņiju Mironovu
ar 3.vietu Rīgas valstspilsētas 7. atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē 8. un 9. klašu skolēniem!