Skolas pagalmā 12.kl. skolēni - izlaidums 2019.

Skolas pedagogi pie galvenās ieejas

Ģimnāzijas jaunā korpusa foto

Skola lepojas

5.с klaes skolniece Varvara Pjatecka,

piedaloties 21.starptautiskajā turnīrā

"K.Keerak Children Judo Day" Tartu,


uzvarēja zelta un sudraba medaļas.

Varvara Pjatecka

Apsveicam Varvaru un novēlām jaunās uzvaras!

 

Konkurss "AS "Latvenergo"

Nodibinājuma Iespējamā misija izsludinātajā konkursā "AS "Latvenergo" atbalsts izcilu fizikas kabinetu izveidei Latvijas vispārizglītojošās skolās" noskaidroti uzvarētāji - 10 Latvijas skolas, kuras saņems nepieciešamo fizikas kabineta aprīkojumu mācību procesa pilnveidei.

Konkurss notika vienā kārtā, skolām iesūtot pieteikuma anketu, motivācijas vēstuli un nepieciešamo aprīkojuma sarakstu fizikas kabinetam eksakto zinību apguvei. Konkursa ietvaros saņemti 48 skolu pieteikumi.

Ekspertu komisija, kuras sastāvā Valsts izglītības satura centra, Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Fizikas skolotāju asociācijas, Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienības, Ekonomikas ministrijas, AS "Latvenergo" un nodibinājuma Iespējamā misija pārstāvji, izvērtēja iesniegtos piedāvājumus. Konkursa rezultātā fizikas kabinetu aprīkojumu saņem: Talsu Valsts ģimnāzija un Ventspils 1.pamatskola no Kurzemes reģiona; Daugavpils 3.vidusskola un Daugavpils Valsts ģimnāzija no Latgales reģiona; Rīgas Zolitūdes ģimnāzija un Mežciema pamatskola no Rīgas reģiona; Siguldas Valsts ģimnāzija un Apes pamatskola no Vidzemes reģiona; A.Upīša Skrīveru vidusskola un Pūres pamatskola no Zemgales.

No sirds sveicam uzvarētājus!

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09
  • 10
  • 11
  • 12

Sveicam olimpiādes uzvarētājus!

Apsveicam Rīgas valstspilsētas bioloģijas 44.olimpiādes 2.kārtas 9.- 12. klašu uzvarētājus:


 Vera Šavlovska 9.klase – 2.vieta

Romans Dumešs  9.klase – 3.vieta

Stefans Saprikins  12.klase – 3.vieta

Viktorija Prikule  9.klase – atzinība

Milāna Krafte  10.klase – atzinība

Filips Maksjura  10.klase – atzinība

Anastasija Mironova  10.klase – atzinība

Vladislavs Ņikiforovs  11.klase – atzinība


Pateicība bioloģijas pedagogam - Ļubovai Volkovai 

 Pateicamies par izcilajiem rezultātiem!

Ģimnāzijas lepnums!

RZĢ dambretisti lieliski startēja pasaules čempionātā!
Iļjam Trasko – pasaules čempiona tituls!

No 29.11. līdz 05.12. Szklarska Porebā (Polija) notika pasaules čempionāts jauniešiem 100 lauciņu dambretē.

Pie dambretes galdiņiem dažādās vecuma grupās cīnījās gandrīz 200 pārstāvju no13 valstīm: Polijas, Nīderlandes, Itālijas, Francijas, Surinamas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Kazahstānas, Čehijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

Latvijas izlases sastāvā bija arī RZĢ skolēni: Ņikita Vorotņikovs (4.c kl.), Iļja Trasko (4.e kl.) un Martinas Mašanauskas (5.a kl.).
Pirmie divi no viņiem spēlēja vecuma grupā U10/zēni, bet trešais - grupā U13/zēni.
 


No sākuma (29.11.- 04.12.) čempionāts notika klasiskajā programmā:
9 kārtās pēc Šveices sistēmas, ar apdomas laiku uz partiju katram spēlētājam
1 st. 20 min.+ papildus 1 min. par katru izdarīto gājienu.

Augstvērtīgus rezultātus grupā U10/zēni sasniedza
Iļja Trasko  - 12 punkti - 4.vietas
un Ņikita Vorotņikovs - 11 punkti - 5.vieta
 22 dalībnieku konkurencē

un Grupā U13/zēni
Martinam Mašanauskam - 7 punkti un 23. vieta no 28 dalībniekiem.


Pēdējā sacensības dienā (05.12.) notika turnīrs ātrspēlē: 9 kārtās pēc Šveices sistēmas, ar laika kontroli 5 min.+ papildus 3 sek. par katru gājienu.

Ar teicamu rezultātu - 16 punkti 9 partijās (7 uzvaras un tikai 2 neizšķirti!) - 33 dalībnieku konkurencē

par pasaules čempionu vecuma grupā U10/zēni kļuva 

Iļja Trasko!

Ņikitam Vorotņikovam  tā paša grupā – 11 punkti un 9. vieta.

Martinam Mašanauskam - 9 punkti un 17. vieta no 32 dalībniekiem grupā U13/zēni.


Apsveicam gan mūsu talantīgos dambretistus gan viņu treneri/RZĢ dambretes pulciņa vadītāju – Gunāru Vipuli ar šo lielisko panākumu starptautiskajā līmenī!

Un vēlam jaunas uzvaras!

  • 1

    1

  • 2

    2

  • 3

    3

  • 4

    4

  • 5

    5

  • 6

    6

  • 7

    7

Panākumi olimpiādēs 2021./2022.mācību gadā

Apsveicam Rīgas pilsētas un Pierīgas latviešu valodas 38.olimpiādes 2.posma uzvarētājus!

BalvaAntons Zaicevs, 8.kl. 2.vieta

Aleksandra Kirilova, 7.kl. 3.vieta

Kipras Masanauskas, 8.kl. 3.vieta

Jekaterina Golubeva, 8.kl. Atzinība

Karīna Prikule, 7.kl. Atzinība

Pateicība latviešu valodas un literatūras skolotājām
Jolantai Ķikutei, Jeļenai Muravskai, Viktorijai Vorobjovai
par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!