Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas jaunā korpusa foto

Skolēna karte

“Rīgas satiksme” aicina Rīgas 1., 5., un 10. klašu skolēnu, kā arī to skolēnu, kuri maina mācību iestādi, vecākus noformēt sava bērna “Skolēna karti” portālā www.eriga.lv līdz 25. augustam. Ja “Skolēna karte” portālā www.eriga.lv tiks noformēta līdz 25. augustam, to jau no 1. septembra varēs saņemt izglītības iestādē, kurā bērns mācās, lieki nedodoties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem.

 

Noformēt skolēna karti vecāki varēs no 16.augusta.

Kā noforomēt skolēna ekarti

Lasīt pilno raktu šeit>>

Vasara Rīgas Zolitūdes ģimnāzijā

Vasara ir brīnišķīgs laiks aktivitātēm brīvā dabā un jaunai pieredzei. No 1. līdz 16. jūnijam sākumskolas vecuma bērniem durvis vēra vasaras nometnes ‘’Zelta sietiņš’’, "Sportiņš", “Saulīte” S.Laurenes vadībā. Nometne guva lielu atsaucību, un tajā piedalījās 31 skolēns un 4 pedagogi: Ksenija Kirilova, Jeļena Martjanova, Kristīne Dombrovska, Natālija Jakovele, Larisa Vosjutoviča. Nometnē piedalījās arī citi pedagogi, kuri vadīja stundas: angļu valoda – Nataļja Sazonova, mūzika Inna Chikh, sports – Jeļena Piščika, Ilona Cigankova, kā arī baseina treneri.

Divu nedēļu ietvaros skolēniem tika izplānotas un organizētas dažādas nodarbības un 4 izbraukuma ekskursijas. Skolēni mācījās būvēt māju no kastēm, datorklasē izdomāja savus tēlus, latviešu valodas stundās bagātināja vārdu krājumu, sacentās starp komandām sporta spēlēs, veidoja pieteikumus, devās ekskursijās. Skolēni apmeklēja Jūrmalas Brīvdabas muzeju, mini zoo “Lauku sēta”, Nacionālo botānisko dārzu Salaspilī, Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeju.

Dalībniekiem grupā "Sportiņš" tika piedāvātas sporta nodarbības trīs reizes dienā, no rīta divas sporta nodarbības - komandu sporta spēles - basketbols, futbols, "tautas bumba", individuālie sporta veidi- badmintons, galda teniss, karatē, vispārējās fiziskās sagatavotības un fitnesa nodarbības, un tā kā skolā ir peldbaseins, tad pēcpusdienā - peldēšanas nodarbība. Visas nodarbības tika pielāgotas bērniem atkarībā no viņu fiziskās sagatavotības.

Katra diena bija radoša un emocionāli piepildīta. Skolēni iemācījās sadarboties, strādāt komandās, draudzēties, palīdzēt un atbalstīt citam citu.

Vasaras nometnes kopīgas bildes

Kā skolēniem iegūt centralizēto eksāmenu (CE) sertifikātus?

 

Skolēniem un vecākiem sertifikātu skola sūtīs elektroniskajā žurnālā.

Tikai pēc sertifikātu publicēšanas VPS, sākot ar 21.06.2023 (ne ātrāk kā 14:00), eksāmenu rezultāti pakāpeniski tiks pārnesti arī portālā latvija.lv esošajā e-pakalpojumā “Mani dati izglītības reģistros”.

latvija.lv

Elektroniskais dokuments (sertifikāts) skolēnam pieejams tikai tur, kur tas tiek nosūtīts katram skolēnam (elektroniskajā žurnālā, e-pastā vai kādā citā saziņas kanālā).

E-pakalpojumā būs redzami tikai eksāmenu rezultāti.

Sertifikāta oriģināls ir elektroniska datne .edoc formātā. Dokumenta atvēršanai .edoc formātā var lietot eparaksts.lv.

Sertifikātus, tāpat kā iepriekš, izsniedz skola, tikai tagad tas tiek darīts izsniedzot failu .edoc formātā (par katru eksāmenu viens fails) nevis papīra sertifikātu.

Sertifikātu nepieciešamības gadījumā var nosūtīt skolai, kurā tiek plānots turpināt mācības, vai izmantot citiem mērķiem.

Vecākiem par sertifikātiem lūgums primāri interesēties sava bērna skolā.

Sertifikāts saturēs informāciju par skolēna eksāmena rezultātiem, kas izteikti procentos.

 

Projekts "Mana profesija"

Hey, skolēn!

Vai zini par ko gribi kļūt, kad izaugsi liels? Tev ir lieliska iespēja to parādīt arī mums. Piedalies projektā “Mana profesija”, parādi savu sapņu profesiju vai tās darba vietu un tiec pie balvām.

Kas Tev jādara? Nekas daudz, tikai jāpaņem sava viedierīce, jāuztaisa bilde, kurā Tu parādi savu sapņu profesiju vai darba vietu un jāiesniedz tas portālā www.manaprofesija.lv .

Tikai atceries, bilde nedrīkst būt “selfiju” veidā, kā arī nedrīkst būt plaģiāts ( lejupielādets no interneta).

Kas tālāk? Tad dodies pie savām paziņām, vecākiem, draugiem … un aicini balsot tieši par sevi.

Viss ir tieši tik vienkārši. Gan jau piefiksēji, ka nepateicām, kas tad būs balvās.

Labāko darbu īpašnieki iegūs dāvanu savai skolai - kanvu/kanvas ar savu darbu.

Plakāts Mana profesija

 

Svētku koncerts

2023.gada 3.maijā Rīgas Zolitūdes ģimnāzijā notika svētku koncerts, kas bija veltīts Mātes dienai. Mūsu skolas radošo pulciņu audzēkņi dāvināja vecākiem lieliskus svētkus. Pateicamies mūsu brīnišķīgajiem pedagogiem par viņu ieguldījumu jauno talantu attīstībā, vecākiem - par atbalstu un mīlestību pret savām bērniem! Katrs bērns ir talantīgs, galvenais ir saskatīt un attīstīt to!

Lielā talka 2023

23.gada 21. aprīlī RZĢ piedalījās valsts rīkotajā Lielajā talkā, kas jau gadu no gada ieaudzina rūpes, saudzīgu attieksmi un mīlestību pret dabu.

Skolēni parūpējās, lai apkārtne būtu tīra, sakopta un ziedoša. Turklāt, talkošana saliedēja klases kolektīvu, bet labi pavadītais laiks ļāva atpūsties no ikdienas steigas. Sākumskolēni bija atbildīgi par savām klašu telpām.

Arī tās tagad spīd un laistās!

  • Talka01
  • Talka03
  • Talka05
  • Talka07
  • Talka08
  • Talka10
  • Talka02
  • Talka04

Panākumi ZPD

Apsveicam Alisi Petrovu un skolotāju Nataļju Popovu ar 3.pakāpi 47. Zinātniski pētniecisko darbu reģiona konferencē!

Nāc mācīties 10.klasē

Cienījamie skolēni un vecāki!

Aicinām jūs piedalīties atvērto durvju dienā 2023.gada 20.aprīlī plkst. 19.00.

Pasākums tiek organizēts skolēniem, kas mācās citās skolās, bet plāno turpināt mācības 10.klasē Rīgas Zolitūdes ģimnāzijā, un viņu vecākiem.

Tikšanās laikā mēs stāstīsim par ģimnāzijas vispārējas vidējās izglītības programmu un tās virzieniem, mācību saturu un iespējām, kuras piedāvā RZĢ.

Lūdzu, aizpildiet anketu, lai pieteiktu savu dalību – ŠEIT>> https://forms.gle/vBcC8xTyrE92W2dL7

Atvērto durvju diena

Fizikas olimpiādes apbalvošanas ceremonija

Valsts un atklātas fizikas olimpiādes apbalvošanas ceremonijā, kas notika 25.martā LU Zinātņu mājā piedalījās trīs Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas skolēni.

A.Moisejevs 12.b atzinība par dalību 73.VFO 3.posmā, bronzas medaļas ieguvējs Latvijas 48. atklātā fizikas olimpiādē (48.LAFO).

A.Petrovs 9.a atzinība par dalību 73.VFO 3.posmā,  atzinības raksts 48.LAFO

A.Žadjko 9.b atzinība par dalību 73.VFO 3.posmā. 

Moisejevs Artjoms ar diplomu Žadjko Artūrs ar diplomu 
Žadjko Artūrs ar citiem skolēniem Petrovs Artūrs ar diplomu 

Pateicoties augstiem sasniegumiem 48.LAFO un 73.VFO (8.reitingā) A. Moisejevs izvirzīts no Latvijas uz NBPhO (Nordic-Baltic Physics olympiad), kas notiks Igaunijā 14.-16.aprīlī.

NBPhO ir pēdējā atlases kārta starptautiskai fizikas olimpiādei (IPhO), kurā atlasīti tikai 15 spēcīgākie skolēni no visas Latvijas. Pēc NBPhO 8 labākie pārstāvēs Latviju starptautiskajā fizikas olimpiādē.

Paldies fizikas pedagogam Dmitrijam Solovjovs par ieguldīto darbu!