Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas jaunā korpusa foto

Zelts un bronza Latvijas dambretes čempionātā!

14.-17. martā, viesnīcas Rīga Islande Hotel konferenču telpās, norisinājās Latvijas jauniešu čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē.

Labākie jaunie dambretisti sacentās par godalgotām vietām U10, U13, U16 un U19 vecuma grupās.

U13 vecuma zēnu grupā ar teicamu rezultātu (6 uzvaras un 3 neizšķirti)

1.vietu un Latvijas čempiona titulu izcīnīja RZĢ audzēknis Iļja Trasko (6.e kl.)!

Savukārt, U10 vecuma meiteņu grupā

Annai Radionovai (3.a kl.) - 3.vieta un bronzas medaļa (6 uzvaras, 2 neizšķirti un 1 zaudējums)!

Pateicoties šiem panākumiem, abi viņi garantēja sev šogad arī dalību galvenajās starptautiskās sacensībās - Eiropas un Pasaules jauniešu čempionātos 100 lauciņu dambretē!

Savukārt, Ņikitam Vototņikovam (6.c kl.), kurš U13 vecuma zēnu grupā finišēja augstā 4.vietā, ir iespēja startēt Eiropas jauniešu čempionātā!

Malači!!! Apsveicam un lepojamies!

Iļja Trasko 1.vieta      Anna Radionova 3.vieta

Skola lepojas

2024.gada 2. martā mūsu skolas skolēni un “Kyodai” kluba audzēknis uzvarēja sacensības LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES JAUNIEŠIEM:

Igors Podkujko 7.e U15 vecuma grupā  izcīnīja 1.vietu

Varvara Pjatecka 7.c U15 vecuma grupā izcīnīja 1.vietu

Daniils Podkujko 5.b U13 vecuma grupā izcīnīja 1.vietu

Igors Podkujko  Varvara Pjatecka  Daniils Podkujko

Apsveicam ar tik augstajiem rezultātiem un novēlam veiksmi arī turpmāk!

2024.gada 3.februārī Kauņā norisinājās starptautiskas sacensības daiļslidošanā ICEBEAT WINTER TROPHY 2024.
Mūsu ģimnāzijas 1.a klases skolniece
STELLA JEĻISEJEVA sacensībās ieguva 3.vietu!