Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas jaunā korpusa foto

Topošo pirmklasnieku reģistrācija (ārkārtas situācijā)

No 09.11.2020. līdz 30.04.2021.

Cienījamie vecāki!

 

Ja Jūs esat topošā pirmklasnieka vecāki, saskaņā ar Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 2019. gada 1.marta noteikumiem Nr. GZO-19-3-nts “Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas kārtība bērnu uzņemšanai 1. klasē” un sakarā ar COVID-19 infekcijas uzliesmojumu un valstī izsludināto ārkārtas situāciju, bērnu reģistrācija Ģimnāzijā notiek elektroniski.

Lai pieteiktu bērnu elektroniski, vienam no vecākiem (aizbildnim) nepieciešams nosūtīt uz Ģimnāzijas e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.:

1. aizpildītu iesnieguma formu (SKATĪT UN LEJUPLADĒT ŠEIT) parakstīto ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu;

2. bērna dzimšanas apliecības kopiju;

3. vecāka pases kopiju.

* Vēstules tēmā norādīt “Bērna reģistrācija 1.klasei”
Šeit ir pieejama informācija par dokumentu parakstīšanu ar drošu elektronisko parakstu (LASĪT ŠEIT>> https://mana.latvija.lv/ka-parakstit-dokumentu-ar-drosu-elektronisko-parakstu/ )

* Ja Jums nav iespējas izveidot drošu elektronisko parakstu, visus augstākminētos dokumentus nepieciešams nosūtīt elektroniski uz Ģimnāzijas e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un aploksnē nodot skolas dežurantam izdrukātā veidā, parakstītus.

 

Iesnieguma paraugs: SKATĪT ŠEIT https://ej.uz/iesniegumsuz1klasi