Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas jaunā korpusa foto

Iestājpārbaudījums 10.klasē

Rīgas valsts ģimnāzijās un galvaspilsētas vidusskolās varēs iestāties, kārtojot apvienoto iestājpārbaudījumu.

Lai iestātos un nākamajā gadā uzsāktu mācības Rīgas galvaspilsētas skolu 10. klasēs, skolēniem būs jākārto apvienotais iestājpārbaudījums. Informācija par pieteikšanos iestājpārbaudījumiem, kā arī par to norises laiku un vietu būs pieejama Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) tīmekļa vietnē www.izglitiba.riga.lv, kā arī skolu mājaslapās.

Pašvaldības mērķis, organizējot apvienoto iestājpārbaudījumu, ir nodrošināt izglītojamo intereses, lai skolēna iegūtais iestājpārbaudījuma rezultāts būtu derīgs vairākās izglītības iestādēs. Apvienoti organizēto iestājpārbaudījumu rezultāts ir pamats pretendenta dalībai konkursā uzņemšanai izvēlētajā ģimnāzijā vai vidusskolā.

Šogad jau otro gadu vienots kombinēts iestājpārbaudījums matemātikā un svešvalodā tiks organizēts arī Rīgas pašvaldības vidusskolās, kuras iestājpārbaudījuma rezultātu ir noteikušas kā kritēriju skolēnu uzņemšanai 10.klasē. Kombinētais iestājpārbaudījums matemātikā un svešvalodā (vācu vai angļu) uz 10. klasi notiks 10. jūnijā. Reģistrēties kombinētajam iestājpārbaudījuma varēs elektroniski divas nedēļas pirms iestājpārbaudījuma norises RD IKSD tīmekļa vietnē www.izglitiba.riga.lv “Reģistrēšanās kombinētajam iestājpārbaudījumam”, kā arī skolu mājas lapās. Reģistrējoties iestājpārbaudījumam, no saraksta varēs izvēlēties sev izdevīgāko vietu (izglītības iestādi), kurā veikt šo rakstisko iestājpārbaudījumu.

Iestājpārbaudījumu laikā tiks ievēroti valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, iestājpārbaudījumu norises laiks iespējams var tikt mainīts. Tādā gadījumā par to būs pieejama informācija RD IKSD tīmekļa vietnē, sociālo tīklu kontos, kā arī skolu mājas lapās.

Jautājumu gadījumā iespēja sazināties arī pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Infografika - informāciju par vienoto iestājpārbaudījumu skolēnu uzņemšanai 10.klasē 2021./2022.mācību gadā

Uzņemšanas noteikumi 10.klasē

Izglītojamo uzņemšanas kārtība Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas vispārējās vidējās izglītības programmās
(lasīt šeit)

Ģimnāzija īsteno vispārējās vidējās izglītības klātienes izglītības programmu, kura ietver:

1. kursu komplektu “Valodu un sociālās zinātnes”, kas nodrošina padziļinātu svešvalodas (angļu valodas), latviešu valodas un literatūras un sociālo zinātņu apguvi;

2. kursu komplektu “Dabaszinātnes, matemātika un svešvalodas”, kas nodrošina padziļinātu fizikas, matemātikas un svešvalodas (angļu valodas) apguvi;

3. kursu komplektu “Dabaszinātnes un svešvalodas”, kas nodrošina padziļinātu ķīmijas, bioloģijas un svešvalodas (angļu valodas) apguvi. 


Iestājpārbaudījums 10.klasē - matemātikā un angļu valodā notiks 2022.gada 3.jūnijā.

Dokumentu iesniegšana 10. klasē notiek: 2022. gada 20. - 21. jūnijā

Tiek pieņemti 10.klasē tikai tie skolēni, kuri nokārtojuši iestājpārbaudījumu